Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2022-12-18 13:26:07

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 603

Де купити квіти у Львові?

Доброго дня всім! У моєї дівчини днями буде День народження, і окрім подарунка, хочу подарувати їй гарний незвичайний букет квітів. Порадьте мені красивий букет квітів, та інтернет-магазин у Львові, де його можна купити, бажано з доставкою.

Поза форумом

 

#2 2022-12-18 13:30:07

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 519

Re: Де купити квіти у Львові?

Привіт! Я частенько дарую своїй дружині квіти, вона їх дуже любить. Тому можу тобі порадити досить не поганий квітковий магазин, в якому вибір красивих букетів дуже хороший, і є доставка прямо додому.

Поза форумом

 

#3 2022-12-18 13:33:25

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 603

Re: Де купити квіти у Львові?

Привіт! А от я раніше практично ніколи не купував квіти, декілька раз на ринку у бабусь, а у квіткових магазинах жодного разу. Підкажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині у Львові, ти зазвичай купуєш квіти?

Поза форумом

 

#4 2022-12-18 13:44:08

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 519

Re: Де купити квіти у Львові?

Без проблем підкажу, мені не важко) Купую я квіти в хорошому квітковому інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/collection/winter-bouquets де великий вибір готових букетів квітів, їх не менше 1000. Кожен букет квітів це унікальна дизайнерська робота, тому подібний не знайдеш в інших квіткових магазинах.

Порадити тобі можу від себе дуже гарний зимовий Букет «Світанкове озеро»,  який складається з таких квітів як: Троянда, Троянда піоновидна, Нарцис, Діантус, Аспарагус, Фрезія. Квіти в ніжних рожевих, бежевих та синіх тонах, дуже гарно поєднуються. В магазині є така фішка як онлайн вітрина з відео та аудіо до кожного букета, що дозволяє роздивитися його з усіх боків. Магазин працює цілодобово без вихідних, та доставляють красиві букети квітів по усьому Львові упродовж години після замовлення. Квіти завжди в дуже свіжому стані, та з гарним оформленням. Вигляд букета в точності такий, як зображено на фото в магазині. Якщо ти самостійно не зможеш обрати букет, тобі допоможуть флористи в самому магазині.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt