Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2023-01-27 00:27:30

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 470

Хороші вітаміни

Привіт! Порадьте, будь ласка, хороші вітаміни. Будемо вдячні за поради з власного досвіду вибору, купівлі та прийому відповідних препаратів. Потрібні вітаміни для дорослих.

Поза форумом

 

#2 2023-01-27 00:42:07

Zuk
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-13
Повідомлень: 175

Re: Хороші вітаміни

Привіт. Якісь конкретні вітаміни цікавлять? Щось із моноваріантів чи вітаміни в комплексі цікавлять?
Ми з дружиною зараз приймаємо вітаміни групи В та кальцій. Якщо такі вітаміни цікавлять, напишу вам тоді.

Поза форумом

 

#3 2023-01-27 00:49:35

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 563

Re: Хороші вітаміни

Zuk написав:

Привіт. Якісь конкретні вітаміни цікавлять? Щось із моноваріантів чи вітаміни в комплексі цікавлять?
Ми з дружиною зараз приймаємо вітаміни групи В та кальцій. Якщо такі вітаміни цікавлять, напишу вам тоді.

Який кальцій купуєте? Від яких брендів? Можете порадити той препарат, який самі приймаєте? Мені треба купити для батька. Йому після операції радять поприймати кальцій.

Поза форумом

 

#4 2023-01-27 00:56:32

Дуняша
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-08-12
Повідомлень: 28

Re: Хороші вітаміни

Доброго дня вам! Я, наприклад, приймала восени Омега-3 та магне В6. Мені мій лікар так порадила це приймати в жовтні та листопаді.
Взимку рекомендує приймати комплекс вітамінів , який я вибрала серед препаратів у аптеці Подорожник.
Там дуже хороші вітаміни пропонують, по абсолютно лояльним цінам. До речі, моя лікарка мені сказала, що не завжди преперат якісніший тоді, коли він дорожчий. Просто багато людей саме так думає. А іноді наших виробників вітаміни можуть бути кращими, аніж імпортні аналоги.

Відредаговано Дуняша (2023-01-27 00:57:01)

Поза форумом

 

#5 2023-10-22 22:18:40

jordj
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-03-22
Повідомлень: 50

Re: Хороші вітаміни

Друзі, хочу порадити всім купувати ліки онлайн в аптеці Здравиця. Завжди швидка доставка та великий асортимент. Останнього разу, коли мене спіткала застуда, я замовила чай від застуди  https://zdravica.ua/multisimptomni-chay … ani-zasobi в цій аптеці. Ефект був неймовірний! Лише за кілька днів відчула значне поліпшення. Тому не сумнівайтеся у їхній ефективності. Тут широкий асортимент ліків, адекватні ціни на них, а головне можна отримати консультацію від фармацевта.

Поза форумом

 

#6 2024-02-17 10:23:23

innavasina
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-02-17
Повідомлень: 19

Re: Хороші вітаміни

Не думаю, что такое следует покупать после кого-то. Я стараюсь подобное покупать в принципе непрямую от производителя, чтобы избежать некачественного. Все же это товары для здоровья. Если большинство необходимых микроэлементов можно получить из пищи, правильной пищи, то вот некоторые просто-напросто кроме как из витаминных комплексов и получить нельзя. Вот я советую витамин К2 купить https://perlahelsa.ua/ru/vitamin-d3-k2-match вот в таком виде вместе с Д3 он максимально полезен - почитайте почему именно так и зачем их принимать в комплексе. Мне очень понравился эффект, быстро все привила в норму и к тому же по цене доступно.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt