Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2023-06-11 04:13:41

Olan
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-11-16
Повідомлень: 26

гравировка

Подскажите где можно заказать станок для гравировки, очень нужно. Только проверенные фирмы пожалуйста.

Поза форумом

 

#2 2023-06-11 08:32:58

alexK
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-11-14
Повідомлень: 26

Re: гравировка

Если вы ищете высококачественные лазерные станки для гравировки на текстиле, то у меня есть отличная рекомендация. Я сам заказывал на сайте, который предлагает широкий выбор станков от известных мировых и европейских производителей. Загляните на https://pro.com.ua/  . Они предлагают оборудование, которое позволит вам создавать продукты невероятного качества и значительно расширить возможности вашего производства. На их сайте вы найдете самые приемлемые цены на современные лазерные станки, запчасти и расходные материалы. Они предлагают полный спектр необходимых компонентов, чтобы обеспечить бесперебойную работу вашего оборудования. Я уверен, что они смогут помочь вам достичь ваших целей.

Відредаговано alexK (2023-06-11 08:33:21)

Поза форумом

 

#3 2024-02-24 17:04:28

калоша
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-02-22
Повідомлень: 72

Re: гравировка

Хочу обладнання, яке б не тільки було надійним та функціональним, а й мало оптимальне співвідношення ціни та якості. Чув, що на ринку безліч пропозицій, але от знайти справді хороший варіант – справа не з легких. Може, хтось уже купував таке обладнання і може порадити перевірений магазин?

Поза форумом

 

#4 2024-02-24 17:07:13

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 603

Re: гравировка

Щодо того де обрати комбінований деревообробний верстат https://eurotools.ua/uk/425-kombinirovannye , я хотіла б поділитися своїм досвідом. Особисто я обрала магазин Eurotools для придбання необхідного обладнання. Цей магазин вирізняється великим асортиментом обладнання, серед якого є й комбіновані деревообробні верстати. На сайті ви знайдете широкий вибір верстатів, які задовольнять потреби як початківців, так і досвідчених майстрів. Окрім того, магазин пропонує детальні описи та характеристики кожної моделі, що значно спрощує процес вибору. Я вважаю, що важливо вибирати обладнання, яке не тільки відповідає вашим потребам зараз, але й зможе адаптуватися до майбутніх проектів.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt