Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-03-26 06:33:32

Million4ik
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-10-07
Повідомлень: 23

Чи можу я розраховувати на відшкодування?

Всі знаємо в який час живемо і що може статися в будь-яку хвилину. Мене цікавить питання, якщо в машину попаде уламок ракети, автоцивілка це покриє?

Поза форумом

 

#2 2024-03-26 08:00:13

Provi3or
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-10-07
Повідомлень: 38

Re: Чи можу я розраховувати на відшкодування?

Million4ik написав:

Всі знаємо в який час живемо і що може статися в будь-яку хвилину. Мене цікавить питання, якщо в машину попаде уламок ракети, автоцивілка це покриє?

Питання того, чи покриє автоцивілка пошкодження від уламків ракети, на жаль, стало актуальним в наш неспокійний час. Загалом, класичний договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності передбачає відшкодування за шкоду, завдану життю, здоров'ю та майну третіх осіб під час ДТП. Однак існують певні винятки із правил.

За інформацією з сайту https://uamotors.com.ua/other/109186 більшість страховиків включають до покриття автоцивілки також випадки пошкодження транспортного засобу від вибухів, терактів або військових дій. Втім, рекомендується уточнювати наявність таких пунктів безпосередньо у вашого страховика.

Якщо ж такий ризик не врахований у стандартному договорі ОСЦПВ, завжди є можливість доукласти додатковий поліс - КАСКО. Він захистить ваш автомобіль від широкого переліку ризиків: стихійних лих, крадіжки, пограбування, хуліганських дій тощо.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt