Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-03-28 21:58:44

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 592

Шукаю комікси

Привіт усім! Шукаю комікси для своєї колекції і хочу почути ваші рекомендації. Які магазини варто відвідати? Мене цікавлять різноманітні жанри та авторські роботи. Буду вдячний за поради!

Поза форумом

 

#2 2024-03-28 21:59:04

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 504

Re: Шукаю комікси

Завітав до магазину Yakaboo в пошуках коміксів, і враження дуже позитивні. Великий вибір та зручна навігація по сайту дозволили знайти все, що мені потрібно. Особливо сподобалася швидка доставка та професіоналізм персоналу.

Поза форумом

 

#3 2024-03-28 21:59:19

gRANDER
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-08-14
Повідомлень: 26

Re: Шукаю комікси

Нещодавно відвідав магазин Bookovka, і залишився задоволений обслуговуванням. Великий вибір коміксів різних жанрів та якості паперу. Ціни також приємно здивували своєю доступністю. Рекомендую звернути увагу на цей магазин!

Поза форумом

 

#4 2024-03-28 21:59:39

kceso
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-11-21
Повідомлень: 26

Re: Шукаю комікси

Сьогодні хочу розповісти про магазин Readeat, де я придбав кілька з моїх улюблених коміксів https://readeat.com/catalog/komiksi вам теж сподобаються. Цей магазин залишив у мене найпозитивніші враження, і ось чому.
Незалежно від того, чи цікавить вас супергеройська епопея, фентезійний світ чи науково-фантастичні пригоди, ви обов'язково знайдете щось до свого смаку.
Видання виконані з дбайливістю про деталі, малюнки яскраві та чіткі, а папір приємний на дотик. Це дає можливість насолоджуватися читанням коміксів на повну котушку.
Незважаючи на високу якість продукції, ціни в магазині Readeat залишаються досить прийнятними. Це дозволяє розширювати свою колекцію без значних фінансових витрат.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt