Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-04-26 02:28:49

LediBoss
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-12-01
Повідомлень: 128

Відбілювання зубів

Привіт! Мені важливо знати, чи використовуються в вашій клініці для відбілювання зубів перевірені та сертифіковані матеріали. Які засоби та технології ви застосовуєте для відбілювання, і як вони впливають на безпеку процедури?

Поза форумом

 

#2 2024-04-26 03:21:13

Sofiya
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-11-11
Повідомлень: 137

Re: Відбілювання зубів

Відбілювальні смужки і гелі з магазину доступні у більшості аптек і не вимагають рецепту. Вони зазвичай менш ефективні порівняно з професійними методами і вимагають більш тривалого використання.

Поза форумом

 

#3 2024-04-26 03:36:49

Iriska
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-11-09
Повідомлень: 138

Re: Відбілювання зубів

LediBoss написав:

Привіт! Мені важливо знати, чи використовуються в вашій клініці для відбілювання зубів перевірені та сертифіковані матеріали. Які засоби та технології ви застосовуєте для відбілювання, і як вони впливають на безпеку процедури?

Якщо ви в пошуках відбілювання зубів у Києві, рекомендую звернути увагу на клініку DC LIPINSKII https://lipinskii.com.ua/nashi-uslugi/p … lyuvannya/ Вони використовують передову технологію Beyond Polus, що забезпечує дбайливе та ефективне відбілювання. Клініка має відмінну репутацію завдяки професійному колективу та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Вибір DC LIPINSKII гарантує вам якісний сервіс та вражаючі результати, які підкреслять красу вашої усмішки.

Поза форумом

 

#4 2024-04-29 14:01:25

Eronny
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-04-15
Повідомлень: 17

Re: Відбілювання зубів

Очень интересная тема, что даже удивлен найти такое на обычном форуме, думаю стоит полазить по веткам еще. Немного убью  времени, но ничего...

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt