Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2011-11-02 23:08:43

Ilya Porublyov
журі
Зареєстрований: 2005-10-27
Повідомлень: 130

"Технические ощибки"

Що треба перевірити, коли виникає технічна помилка.

1) Відсилати розв'язки треба з потрібної сторінки.

Для задач основних (І-ІІІ) турів цьогорічної олімпіади потрібною є сторінка http://www2.olymp.vinnica.ua/cgi-bin/v_ … nguage=ukr або http://www2.olymp.vinnica.ua/cgi-bin/v_ … nguage=rus , куди стоять посилання зі сторінок завдань турів.

Для задач тренувального туру потрібною є сторінка http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.ph … p;cid=1136 або http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.ph … p;cid=1136 , де розміщені самі завдання тренувального туру.

Наявність на сайті всяких інших сторінок, на яких теж згадується словосполучення "on-line", НЕ означає їхньої повної взаємозамінності.

2) Треба вказувати свій код.

Для задач основних (І-ІІІ) турів цьогорічної олімпіади це код, отриманий при реєстрації та поштою (дві латинські літери, чотири цифри). До речі, цей код слід тримати в секреті, бо по суті він і є і логіном і паролем.

Для задач тренувального туру це спільний для всіх код pmg17

(Вміст пунктів 1--2 відредагований 07.11.2011 о 15:20)

3) Краще спочатку вибрати файл задачі, а вже потім заповнювати решту полів (тому що поля "Код задачі" та "Мова програмування" можуть змінюватися відповідно до вибраного файлу).

Чому так робиться -- питання філософське. Так само, як філософським є питання, чому деякі учасники називають свій розв'язок "Zad!!!4_ы.dpr~", а потім кажуть "невже не ясно, що це розв'язок задачі WALL мовою Pascal?"...

4) Перевірити код задачі -- це її назва (CALCULATION, FIGURE, TC100, REC5, WALL).

5) Перевірити мову програмування -- PAS, C, CPP, PY

6) Не забувати, що подібні за написанням кирилічні та латинські літери -- все-таки різні літери. Причому, однакові за зовнішнім виглядом різні літери C та С ще й знаходяться на одній клавіші.

Якщо усі ці поради так і не допомогли -- ТОДІ пишіть на форум, кажучи, що вже перевірили всі ці пункти своїми силами, і Вам скажуть, куди саме і які саме дані вислати, щоб можна було розібратися з конкретним випадком. Але так майже ніколи не буває...


==========================================================


Что нужно проверить, когда возникает техническая ошибка.

1) Отсылать решения надо с нужной страницы.

Для задач основных (I-III) туров нынешней олимпиады нужной есть страница http://www2.olymp.vinnica.ua/cgi-bin/v_ … nguage=ukr или http://www2.olymp.vinnica.ua/cgi-bin/v_ … nguage=rus , куда стоят ссылки со страниц заданий туров.

Для задач тренировочного тура нужной есть страница http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.ph … p;cid=1136 или http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.ph … p;cid=1136 , где размещены сами задачи тренировочного тура.

Наличие на сайте всяких других страниц, на которых тоже упоминается словосочетание "on-line", не означает их полной взаимозаменяемости.

2) Нужно указывать свой код.

Для задач основных (I-III) туров нынешней олимпиады это код, полученный при регистрации и по почте (две латинские буквы, четыре цифры). Кстати, этот код необходимо держать в секрете, потому что по сути он и есть и логином и паролем.

Для задач тренировочного тура это общий для всех код pmg17

(Содержание пунктов 1--2 отредактировано 07.11.2011 в 15:20)

3) Лучше сначала выбрать файл задачи, а уже потом заполнять остальные поля (так как поля "Код задачи" и "Язык программирования" могут изменяться в зависимости от выбранного файла).

Почему так делается -- вопрос философский. Так же, как философским является вопрос, почему некоторые участники называют своё решение "Zad!!!4_ы.dpr~", а потом говорят "неужели не ясно, что это решение задачи WALL на языке Pascal?"...

4) Проверить код задачи -- это ее название (CALCULATION, FIGURE, TC100, REC5, WALL).

5) Проверить язык программирования -- PAS, C, CPP, PY

6) Не забывать, что подобные по написанию кириллические и латинские буквы -- всё-таки разные буквы. Причем, одинаковые по внешнему виду разные буквы C и С ещё и находятся на одной клавише.

Если все эти советы так и не помогли - ТОГДА пишите на форум, говоря, что уже проверили все эти пункты своими силами, и Вам скажут, куда именно и какие именно данные выслать, чтобы можно было разобраться с конкретным случаем. Но так почти никогда не бывает ...

Відредаговано Ilya Porublyov (2011-11-07 15:18:38)

Поза форумом

 

#2 2011-11-06 15:18:38

dmutro_volun
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-11-06
Повідомлень: 1

Re: "Технические ощибки"

Доброго дня, вибачте що вас турбую. Я беру участь в олімпіаді вперше. У мене виникли проблеми при здачі задач тренувального туру.
Я пишу на Delphi  при здачі відправляв файл *.dpr.
Вводив на місці "код задачі" "DEMO_A"
"Мова програмування" = "PAS"
"Код учасника" = код що був висланий по email.

При відправці отримав технічну помилку.
Декілька раз прочитав настанови, проте своєї помилки не помітив.
Моете мені допомогти???
Буду дуже вдячний

Поза форумом

 

#3 2011-11-07 14:25:41

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 403

Re: "Технические ощибки"

Шановний Дмитре!
1. Задачі демо-туру, який не йде в залік, і має ВИКЛЮЧНО тренувальну мету, слід  навпавляти на он-лайн перевірку ВИКЛЮЧНО зі сторнки ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТУР і ні з якої іншої! І код учасника слід вводити той, що там вказано! (тобто тренувальний!)
2. Уважно читайте пост #1 в цій темі!

Я щиро дякую Іллі Миколайовичу за детальне пояснення. Выд себе додам:

На сайті працює одночасно 2 перевіряючі системи - одна в роздіді "ПЕРЕВІРКА ЗАДАЧ В РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН. ВСІ ЗАДАЧІ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО РОЗВ'ЯЗКУ ТА ПЕРВІРКИ". Тут можна перевірити задачі всіх ПОПЕРЕДНІХ олімпіад і багато інших...
Друга - на сторінці олімпіади. Вона працює лише з задачами, які "грають" в олімпіаді. Ось чому слід строго дотримуватися рекомендацій, де що перевіряти.

Поза форумом

 

#4 2011-11-09 19:57:46

Scorpy
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-11-09
Повідомлень: 9

Re: "Технические ощибки"

Ilya Porublyov написав:

Почему так делается -- вопрос философский. Так же, как философским является вопрос, почему некоторые участники называют своё решение "Zad!!!4_ы.dpr~", а потом говорят "неужели не ясно, что это решение задачи WALL на языке Pascal?"...

4) Проверить код задачи -- это ее название (CALCULATION, FIGURE, TC100, REC5, WALL).

5) Проверить язык программирования -- PAS, C, CPP, PY
.

К слову, мне не совсем понятно, почему я должен называть файл с решением задачи Wall (именно так она называется в условии) на языке C++ (стандартное расширение исходных кодов С++ - .cpp)  WALL.CPP.

Поза форумом

 

#5 2011-11-10 17:08:31

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 403

Re: "Технические ощибки"

Дискуссия АБСОЛЮТНО безсмысленна. Как называть файл с решением - никакого значения не имеет! Важно, что вы указали в форме КОД ЗАДАЧИ и ЯЗЫК ПРОГРАМИРОВАНИЯ. Просто форма "сама" похватывает ВАШЕ имя файла как имя задачи, а по расширению пытается "подобрать" код компилятора. Если вы назавли как-то по-своему - Бога ради, просто перед тем, как нажать ОТПРАВИТЬ, поствте правильное ИМЯ (код) задачи и код языка согдласно правил. Все

Поза форумом

 

#6 2011-11-16 18:14:57

hotsnr
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-11-16
Повідомлень: 12

Re: "Технические ощибки"

У меня возникла проблема: я сдал задачу Calculation день-два назад, но до сих пор у меня в статистике задача не сдана. При попытке сдать еще раз выдает, что у задача уже сдана.
Заранее спасибо.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt