Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-07-04 12:11:49

Nilana
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-10-31
Повідомлень: 326

Вибір велосипедного магазину

Останнім часом задумався про покупку велосипеда. Знаю, що існує багато спеціалізованих магазинів. Можливо, хтось може порадити, де краще шукати якісні велосипеди?

Поза форумом

 

#2 2024-07-04 12:35:55

Markus
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-05-09
Повідомлень: 378

Re: Вибір велосипедного магазину

При виборі велосипеда важливо враховувати не лише ціну, але й якість обслуговування та асортимент. Одним з найкращих варіантів є https://velogo.com.ua/  де ви знайдете широкий вибір моделей для будь-яких потреб. Сам купував там велосипед і залишився задоволеним.

Поза форумом

 

#3 2024-08-10 11:43:26

Букай Вадим
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-11
Повідомлень: 62

Re: Вибір велосипедного магазину

Nilana написав:

Останнім часом задумався про покупку велосипеда. Знаю, що існує багато спеціалізованих магазинів. Можливо, хтось може порадити, де краще шукати якісні велосипеди?

Беріть краще електровелосипед! Він є більш актуальнішим наразі

Поза форумом

 

#4 2024-08-12 10:47:22

ALLINKA
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-01-15
Повідомлень: 48

Re: Вибір велосипедного магазину

Букай Вадим написав:

Nilana написав:

Останнім часом задумався про покупку велосипеда. Знаю, що існує багато спеціалізованих магазинів. Можливо, хтось може порадити, де краще шукати якісні велосипеди?

Беріть краще електровелосипед! Він є більш актуальнішим наразі

Гарну пораду ви зараз даєте, насправді. Так само і мій чоловік вважає, який ось лише на початку літа придбав класний електровелосипед через профільний інтернет-магазин https://power-bike.com.ua/ . Досі не натішиться таким своїм вдалим придбанням! Спершу думав звичайний брати, а потім передумав. Як виявилось, на електровелосипеді набагато комфортніше в дорозі і менше стомлюєшся під час їзди.

Поза форумом

 

#5 2024-09-13 15:56:14

Fanas
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-11-08
Повідомлень: 76

Re: Вибір велосипедного магазину

А що краще: вело чи  мото?)

Поза форумом

 

#6 2024-09-13 20:43:13

Fanas
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-11-08
Повідомлень: 76

Re: Вибір велосипедного магазину

А вам як здається? Щоб зрозуміти, напевно потрібно спробувати. Особисто я за мотоцикл, але ви можете в магазині "Юа-Моторс" купити мотоцикл чи скутер, та навіть квадроцикл. Тут найкращий вибір мототехніки в Україні, доставляють всюди швидко, не потрібні передплати. Розгляньте каталог та подумайте, щось таки точно підбере тут.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt