Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-08-31 16:25:03

Sofiya
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-11-11
Повідомлень: 171

Скління балконів та лоджій

Привіт! Планую засклити лоджію і хотілося б дізнатися, які є варіанти скління, щоб лоджія була теплою і зберігала затишок у квартирі. Які компанії у Львові можуть допомогти з цим?

Поза форумом

 

#2 2024-08-31 19:22:05

LediBoss
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-12-01
Повідомлень: 155

Re: Скління балконів та лоджій

Sofiya написав:

Привіт! Планую засклити лоджію і хотілося б дізнатися, які є варіанти скління, щоб лоджія була теплою і зберігала затишок у квартирі. Які компанії у Львові можуть допомогти з цим?

Привіт! Для якісного скління балконів та лоджій у Львові можу порекомендувати компанію Львівський Балкон https://lvivskiy-balkon.lviv.ua/ukr/pos … kon-v.html Вони пропонують різні варіанти скління, від класичного холодного до теплого, яке забезпечує додаткову теплоізоляцію і комфорт у будь-яку пору року. Фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальний тип скління для вашої лоджії, враховуючи всі побажання та особливості приміщення. Для отримання детальної консультації та замовлення послуг телефонуйте за номером 063 634 1221, і вони радо вам допоможуть.

Поза форумом

 

#3 2024-09-03 13:58:07

Iriska
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-11-09
Повідомлень: 164

Re: Скління балконів та лоджій

Так, скління балконів та лоджій є популярним рішенням для підвищення комфорту та функціональності житлових приміщень.

Поза форумом

 

#4 2024-09-10 06:19:09

uterra67
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-08-05
Повідомлень: 10
Вебсайт

Re: Скління балконів та лоджій

Привіт! Я нещодавно закінчив ремонт квартири в Києві і теж задумувався про скління лоджії. Якщо плануєте зробити лоджію теплою, раджу розглянути варіант скління з використанням енергозберігаючих склопакетів. Це дозволяє зберегти тепло і комфорт у квартирі, навіть узимку. Щодо компаній у Львові, не можу порадити конкретно, але якщо мова йде про Київ, то я звернувся до професіоналів з Видбудова https://www.vidbydova.com.ua/remont-kvartir/. Вони зробили якісний ремонт і допомогли з усіма питаннями, включаючи скління лоджії. Думаю, знайти щось подібне у Львові буде не важко, але якщо у вас є можливість,  розгляньте Видбудова – чудова команда!

Поза форумом

 

#5 2024-09-18 10:55:25

Ольга Бусова
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-27
Повідомлень: 59

Re: Скління балконів та лоджій

Iriska написав:

Так, скління балконів та лоджій є популярним рішенням для підвищення комфорту та функціональності житлових приміщень.

Я шукаю компанію, яка мені зробить балкон під ключ в Києві

Поза форумом

 

#6 Вчора 10:05:45

Букай Вадим
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-11
Повідомлень: 62

Re: Скління балконів та лоджій

Ольга Бусова написав:

Iriska написав:

Так, скління балконів та лоджій є популярним рішенням для підвищення комфорту та функціональності житлових приміщень.

Я шукаю компанію, яка мені зробить балкон під ключ в Києві

В мене сестра, яка мешкає в Києві, цього літа приводила балкон до повного порядку. Вони замовляли усі ремонтні роботи під ключ, які включали заміну вікон. Залишу вам координати компанії, куди вони за цією послугою звертались https://evrookna-kiev.com.ua/ua/balkoni … id-klyuch/ . Дуже гарно всю роботу виконали спеціалісти. Балкон став затишним та дуже стильним.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt