Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2016-11-19 19:27:54

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Задача Channels

Один канал може з'єднувати лише 2 ставка, чи він може розділятися і поєднувати одразу 3?

Іншими словами, чи може канал пролягати так, як у наступному прикладі?

Код:

.....
.X...
.*...
.**X.
.*...
.*...
.X...
.....

Поза форумом

 

#2 2016-11-24 10:58:33

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: Задача Channels

Шановне журі, можете, все таки, відповісти на питання? Чи дати коментар про те, що відповіді не буде (хоча мала б бути. В умові не пояснюється, що таке "канал" в цій задачі і які у нього властивості).

Поза форумом

 

#3 2016-11-24 12:33:10

LeonID
Новий користувач
Зареєстрований: 2008-12-09
Повідомлень: 160

Re: Задача Channels

Dim_ov написав:

Шановне журі, можете, все таки, відповісти на питання? Чи дати коментар про те, що відповіді не буде (хоча мала б бути. В умові не пояснюється, що таке "канал" в цій задачі і які у нього властивості).

Думаю, Вам журі не дасть відповіді на це питання, оскільки саме питання виглядає як ненавмисна підказка wink .

Поза форумом

 

#4 2016-11-24 17:04:11

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: Задача Channels

LeonID написав:

Dim_ov написав:

Шановне журі, можете, все таки, відповісти на питання? Чи дати коментар про те, що відповіді не буде (хоча мала б бути. В умові не пояснюється, що таке "канал" в цій задачі і які у нього властивості).

Думаю, Вам журі не дасть відповіді на це питання, оскільки саме питання виглядає як ненавмисна підказка wink .

Навіть якщо так - можна ж написати "Немає відповіді". Але як на мене, уточнення цілком нормальне. З умови і прикладу нічого не зрозуміло про властивості каналів. Умову можна інтерпретувати, як мінімум, трьома способами:
1) Канали можуть розгалуджуватися як на моїй картинці.
2) Канали не можуть розгалуджуватися, але в одній клітинці може бути одразу декілька каналів.
3) Канали не можуть розгалуджуватися і не можуть перетинатися (тобто в одній клітинці тільки один канал).

І кожна з інтерпретацій дає свою задачу, яка розв'язується не так, як дві інші і далеко не для всіх тестів має таку ж відповідь, як і дві інші.

Поза форумом

 

#5 2016-11-24 18:01:17

LeonID
Новий користувач
Зареєстрований: 2008-12-09
Повідомлень: 160

Re: Задача Channels

Dim_ov написав:

LeonID написав:

Dim_ov написав:

Шановне журі, можете, все таки, відповісти на питання? Чи дати коментар про те, що відповіді не буде (хоча мала б бути. В умові не пояснюється, що таке "канал" в цій задачі і які у нього властивості).

Думаю, Вам журі не дасть відповіді на це питання, оскільки саме питання виглядає як ненавмисна підказка wink .

Навіть якщо так - можна ж написати "Немає відповіді". Але як на мене, уточнення цілком нормальне. З умови і прикладу нічого не зрозуміло про властивості каналів. Умову можна інтерпретувати, як мінімум, трьома способами:
1) Канали можуть розгалуджуватися як на моїй картинці.
2) Канали не можуть розгалуджуватися, але в одній клітинці може бути одразу декілька каналів.
3) Канали не можуть розгалуджуватися і не можуть перетинатися (тобто в одній клітинці тільки один канал).

І кожна з інтерпретацій дає свою задачу, яка розв'язується не так, як дві інші і далеко не для всіх тестів має таку ж відповідь, як і дві інші.

Думаю, що якщо ви викопали одну клітинку, то вдруге її копати не треба, навіть якщо через неї будете будувати інший канал.

Відредаговано LeonID (2016-11-24 18:23:36)

Поза форумом

 

#6 2016-11-24 22:16:08

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: Задача Channels

LeonID написав:

Думаю, що якщо ви викопали одну клітинку, то вдруге її копати не треба, навіть якщо через неї будете будувати інший канал.

По-перше, в умові про копання жодного слова не сказано. Знайти треба довжину каналів, а не кількість викопаних клітинок. По-друге - те, що ви так думаєте не означає, що автор задачі думає так само. Тому хотілось би, все таки, отримати відповідь від автора чи від журі.

Поза форумом

 

#7 2016-11-25 10:09:38

Журі_Мельник
Новий користувач
Зареєстрований: 2016-11-25
Повідомлень: 1

Re: Задача Channels

Dim_ov написав:

Один канал може з'єднувати лише 2 ставка, чи він може розділятися і поєднувати одразу 3?

Іншими словами, чи може канал пролягати так, як у наступному прикладі?

Код:

.....
.X...
.*...
.**X.
.*...
.*...
.X...
.....

Так, можна.

Поза форумом

 

#8 2016-11-25 13:13:22

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: Задача Channels

Дякую!

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt