Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2018-10-30 13:58:39

Илья Ильич Обломов
Олімпієць
Зареєстрований: 2018-03-20
Повідомлень: 20

Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Півтора місяці тому тут на форумі було опубліковано звернення до оргкомітету та журі Інтернет-олімпіади з інформатики з запитанням стосовно дипломів – достатній термін, щоб написати відповідь. Але її немає й досі. І це не дивлячись на те, що упорядники сайта netoi.org.ua самі заохочують до спілкування на форумі, де (цитата) "можна задавати запитання, читати відповіді на свої та чужі запитання, обговорювати проблеми олімпіади". Яким чином обговорювати, якщо запитання організаторам ставити можна, а от відповіді давати на них ніхто не зобов’язаний?

Організатори мають видати нам дипломи на підставі таких трьох документів:
1. Положення про Всеукраїнські Інтернет-олімпіади (воно є на цьому сайті), пункт 6.4, де сказано, що "переможці Інтернет-олімпіад нагороджуються дипломами I, II, III ступенів".
2. Рішення спільного засідання оргкомітету та журі від 17.02.18. (воно є на форумі), у якому вони "вирішили визнати переможцями олімпіади серед школярів України та нагородити дипломами..." (далі йде перелік з 18 учнів). Минуло більше 8 місяців від цього знаменного рішенні – скільки ще чекати дипломів?
3. Правил цієї олімпіади, де у розділі "Організація олімпіади" (https://netoi.org.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=747) сказано: "Всі переможці олімпіади отримують  дипломи  МОН  України". І що нам тепер треба зробити, щоб цей пункт Правил виконався: всім вісімнадцятьом йти на прийом до Міністра Освіти і науки України і ставати у чергу за дипломами? Чи це мають зробити організатори олімпіади централізовано, а потім нам їх розіслати?

Зрозуміти мовчання організаторів ми можемо так. На питання про те, чи видадуть дипломи переможцям олімпіади, існує лише два варіанта відповіді: "так" і "ні". І обидва варіанта дуже незручні. Якщо "так", то доведеться їх друкувати та розсилати, а це труд та витрати. До того ж, у цьому разі можуть прокинутись переможці минулих років: "дайте ж і нам наші дипломи, ми теж їх заслужили". А за кілька десятків років проведення олімпіад їх накопичилось чимало. Якщо ж "ні", то це йде всупереч всім трьом вищезгаданим документам. Організатори ж з цих двох можливих варіантів обрали третій – нічого не відповідати взагалі.
До речі, інтернет-олімпіади проводяться не лише у Вінниці, а й в Одесі та Києві. І всюди дипломи переможцям видають.

Якщо дипломи не видають через брак грошей, то навіщо тоді писати у своєму рішенні: "нагородити дипломами", коли заздалегідь було відомо, що це рішення виконано не буде? Друк диплома не дуже дорого коштує: лист паперу А4, кольоровий друк з однієї сторони – приблизно 10 грн. (за умови друку відразу всіх 18 дипломів). Ця вартість входить у гроші, що виділені державою на проведення олімпіади. Що ж до пересилки, то якщо гроші у організаторів скінчились, то оплатити її може одержувач передоплатою або накладеним платежем (якщо захоче). Або навіть оплатити сам диплом (знову ж, якщо захоче). Але ж це все треба зробити, написати, хто згоден отримати диплом цим шляхом, надрукувати, розіслати. Куди простіше просто мовчати...

То чи зробите ви цю частину СВОЄЇ роботи, шановні?

Поза форумом

 

#2 2018-10-30 15:20:55

LVV
Олімпієць
Звідки: Олешки
Зареєстрований: 2010-11-19
Повідомлень: 360
Вебсайт

Re: Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Ну, якщо Ви такий правдолюб, то хоча би зареєструйтесь під власним Прізвищем або заповніть профіль і тоді я Вас підтримаю також. А підтримувати усіляких там  Обломових без заповненого профілю - це те саме, що підтримувати Пупкіних чи Анонімів.
Розумію, але не підтримую, доки не побачу хто Ви. smile

Відредаговано LVV (2018-10-30 16:04:13)


Вік живи - вік навчайся.

Поза форумом

 

#3 2018-10-30 19:28:33

Илья Ильич Обломов
Олімпієць
Зареєстрований: 2018-03-20
Повідомлень: 20

Re: Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Шановний громадянин з абревіатурою LVV. Коли людині немає, що відповісти, коли по суті справи сказати нічого, коли вона розуміє, що співрозмовник правий, а проговорити щось дуже кортить, то вона може сповзти до банальної фрази з "Золотого теля" "А ти хто такий?". Те ж саме склалося і з Вами. Замість того, щоб відповісти по суті, Ви перейшли на особистості. Ви, людина, в статусі якої немає прізвища, а є лише Василь Васильович, мабуть, також не хочете, щоб я назвав Вас якимось Котярою, наприклад, так само, як Ви намагалися видумати прізвисько для мене. Якщо на Вашу думку я правдолюб, то цим Ви хочете якось принизити мене, чи що? Але я вважаю, що Вам просто правда коле очі, то й все. А тому прошу називати мене так, як підписано у моєму логіні.

А тепер по суті. Василь Васильович, якщо Ви можете якось допомогти вісімнадцятьом переможцям минулого року отримати дипломи - то допоможіть. Їх прізвища, імена та по батькові (справжні, як Ви любите) є на цьому сайті тут: https://forum.olymp.vinnica.ua/viewtopi … 796#p9796. Якщо можете підтримати - підтримайте, і не лише мене, а нас всіх. Я прошу Вас  підтримати не особисто мене, а всіх нас стосовно інформації, яку я виклав. Якщо вважаєте, що я неправий, напишіть чому. Тільки давайте домовимося говорити лише по суті справи, тієї, мова про яку йдеться у моєму повідомленні, а то коли Ви мене побачите, то можете теж не підтримати, тому що колір мого волосся Вам може не сподобатися, або одяг буде не по душі.

Поза форумом

 

#4 2018-10-31 03:56:37

LVV
Олімпієць
Звідки: Олешки
Зареєстрований: 2010-11-19
Повідомлень: 360
Вебсайт

Re: Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Шановний Ілля Ілліч, я ніякою мірою не хотів Вас образити, а лише хотів вказати на те, що варто було би реєструючись тут на форумі заповнювати власний профіль. Співпадіння Вашого ніку з іменем відомого літературного персонажа, і незаповнений Ваш профіль спонукали мене зробити висновок (можливо, поспішний і хибний, за що вибачаюсь), що Ви бажаєте залишатись анонімим учасником вирішення важливого питання.
Анонімність під час розгляду серйозних питань, на мою думку, є некоректною.
По суті Ваших претензій: я повністю їх підтримую і вважаю, що організатори олімпіади могли би розіслати дипломи переможців хоча би в електронному вигляді (з офіційними печатками і підписами), що зняло би напругу у цьому питанні.
До того ж вважаю, що якби Ви особисто звернулись на E-mail Пасіхова Юрія Яковича, зі згаданим питанням, то Він не відмовив би Вам у його вирішенні. У Вас також є можливість поспілкуватись із організатором олімпіади у відео-чаті за посиланням, викладеним тут:
https://forum.olymp.vinnica.ua/viewtopic.php?id=889
Сподіваюсь, що колір Вашого волосся чи одяг не стануть цьому перешкодою. smile smile smile

Відредаговано LVV (2018-10-31 09:21:14)


Вік живи - вік навчайся.

Поза форумом

 

#5 2018-10-31 09:34:01

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 436

Re: Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Шановні, припиніть цей флейм. Щодо дипломів. Їх підготовка та видача - справа оргкомітету, а не журі. Ми вже передали в оргкомітет ваші звернення (правда, не знаємо чиї :-( - дипломи будуть.

Поза форумом

 

#6 2018-10-31 15:39:48

Илья Ильич Обломов
Олімпієць
Зареєстрований: 2018-03-20
Повідомлень: 20

Re: Видача дипломів переможцям олімпіади (не стороння тема!)

Шановний Юрій Якович!
По-перше, дякую Вам за відповідь. Моя наполегливість пов’язана саме з відсутністю відповідей з Вашого боку протягом тривалого часу. Я задавав Вам питання про дипломи 20 березня, 24 березня, 17 вересня і 30 жовтня цього року. Невже Ви їх не читали? Якби Ви відповіли мені раніше, то і не було б, як Ви пишете, "флейму".

По-друге, Ви є не тільки заступником голови журі олімпіади, Ви ще є членом оргкомітету цих змагань. І минулого року були також (Ваше прізвище є у відповідних наказах Міністерства). Я не знаю, хто з 12 членів оргкомітету персонально опікується дипломами: може Ви, а може, хтось інший, але я звернувся до Вас саме як до члена оргкомітету, який присутній на засіданнях оргкомітету, і там за останні 7 місяців від мого першого звернення Ви запросто могли підняти це питання, а не просто, як Ви пишете, "передати в оргкомітет звернення".

По-третє, невже оргкомітет не знає, що дипломи видавати потрібно? Невже треба було кілька разів Вам нагадувати про те, що оргкомітет має робити і без нагадувань? А якщо б не моя наполегливість, то дипломи не видали б ніколи? Я розумію, хтось міг просто забути про ці дипломи, але ігнорувати звернення протягом тривалого часу - це як, на Вашу думку, красиво?

По-четверте, Ви у своїй відповіді написали, що дипломи видадуть, але не написали коли. Вважаю, що місяць цілком достатній термін, щоб їх надрукувати та розіслати, і ми до зими їх отримаємо. Якщо Ви теж так вважаєте, напишіть про це. Якщо Вам потрібен більший строк - теж напишіть, ми Вас зрозуміємо і підтримаємо. Ви робите складну і важливу роботу, і ми Вам за це вдячні. Але ж тримайте нас у курсі справи.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt