Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2019-02-11 08:43:15

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 394

Рішення оргкомітету та журі NetOI-2018

“Затверджую”
В. о. директора  Департаменту освіти і науки
Вінницької обласної державної адміністрації

_____________   В. Буняк.

11  лютого 2019  р.
Рішення
спільного засідання оргкомітету та журі Всеукраїнської Інтернет - олімпіади з інформатики NetOI-2018

Сімнадцята Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з інформатики проведена згідно з «Положенням про Всеукраїнські Інтернет-олімпіади», що затверджено наказом МОНМолодьспорт України № 671 від 11.06.2012 р. з 1 вересня 2018 р. до 10  лютого 2019 р.  в 3 тури. Всього в олімпіаді брало участь 954 учасника із усіх регіонів України.  Четвертий, “real-time” фінальний тур, до якого було допущено 98 школярів з 15 регіонів України, що набрали прохідний бал в попередніх турах, проведено згідно з наказом МОН України «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році» №554 від 31.05.2018 р. Олімпіада проводилася з використанням технічних можливостей лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій фізико-математичної гімназії №17 Вінницької міської ради. Для проведення олімпіади застосовувалось спеціальне  програмне забезпечення, розроблене в ЛІКТ ФМГ№17 ВМР,  що функціонує в мережі Інтернет по захищеному протоколу, забезпечує організацію обміну інформацією між учасниками та журі  та можливість автоматизованої перевірки робіт учасників, зокрема – самостійну автоматичну перевірку в режимі on-line.
Списки учасників, умови задач та інші матеріали олімпіади доступні в мережі Інтернет  на сайті олімпіади  https://new.netoi.org.ua  завдання олімпіади  можливо перевірити самостійно в будь-який час, що є корисним з навчальною метою.
    Розглянувши результати олімпіади та технічні протоколи, згенеровані системою проведення олімпіади (вони також доступні на сайті), журі та оргкомітет на своєму спільному засіданні

ВИРІШИЛИ:

1.1     Визнати переможцями  олімпіади  серед школярів України та нагородити             дипломами  1 ступеня таких учнів:
Пилаєва Ігора Ігоровича, учня 8 класу комунального закладу "Харківський фізико-    математичний ліцей №27";
Куца Андрія Віталійовича,  учня 10 класу Полтавського обласного  наукового  ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Зуба Максима Олеговича, учня 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені     А. С. Макаренка;
1.2     Визнати переможцями  олімпіади  серед школярів України та нагородити  дипломами 2  ступеня таких учнів:
Фомюка Артема Павловича, учня 9 класу комунального закладу «Гімназія №2    Хмельницької міської ради»;
Гришечкіна Тихона Сергійовича, учня 9 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Мельник Софію Валентинівну, ученицю 10 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Дядюка Антона Віталійовича, учня 10 класу Хмельницького колегіума ім. В. Козубняка;
Деньгу Назарія Олександровича, учня 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Орапа Андрія Максимовича,  учня 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею- інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені  А. С. Макаренка;
1.3      Визнати переможцями  олімпіади  серед школярів України та нагородити   дипломами  3 ступеня таких учнів:
Навера Олега Іановича, учня 8 класу комунального закладу «Ужгородська ЗСШ з поглибленим вивченням окремих предметів» м. Ужгорода;
Василишина Михайла Михайловича, учня 9 класу Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади Івано-Франківської області;
Міля Віталія Сергійовича, учня 9 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького;
Денисова Констянтина Ігоровича, учня 10 класу комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара»  Дніпровської міської ради;
Перекопського Михайла Андрійовича, учня 10 класу комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара»  Дніпровської міської ради; 
Карпуся Артура Дмитрович, учня 10 класу комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара»  Дніпровської міської ради; 
Сидоренка Нікіту Сергійовича, учня 11 класу НПЛ №145 м. Києва;
Безкоровайного Станіслава Васильовича, учня  11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Нікітенка Максима Вадимовича, учня 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
2. Просити Міністерство освіти і науки України дозволити   переможцям, нагородженим дипломами 1 та 2 ступеня,  взяти участь у 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019 р. понад визначену відповідному регіону  рейтингову кількість учасників (як це передбачено чинним “Положенням про Всеукраїнські  учнівські олімпіади”),  а саме:
Пилаєв Ігор Ігорович, учень 8 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей №27";
Куц Андрій Віталійович,  учень 10 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Зуб Максим Олегович, учень 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Фомюк Артем Павлович, учень 9 класу комунального закладу «Гімназія №2 Хмельницької міської ради»;
Гришечкін Тихон Сергійович, учень 9 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Мельник Софія Валентинівна, учениця 10 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Дядюк Антон Віталійович, учень 10 класу Хмельницького колегіума ім. В. Козубняка;
Деньга Назарій Олександрович, учень 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Орап Андрій Максимович,  учень 11 класу Полтавського обласного  наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;



Голова журі,                                          О. Азаров
д.т.н., професор,
заслужений працівник освіти України,   
декан  ФІТКІ ВНТУ

Заст. голови оргкомітету,                                 Б. Кремінський
д.пед.н., гол. науковий співробітник
ІМЗО МОН України

Директор ФМГ№17 м. Вінниці,                                 В. Нестюк
член оргкомітету

Системний  адміністратор                                       Ю.  Пасіхов 
вузла PMG17,  заст. голови журі,   
народний вчитель України


10.02.2019 р.                                  м.  Вінниця

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt