Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2023-02-23 17:21:21

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 561

Потрібна нова пральна машина у Дніпрі

Добридень. Дайте пораду, де у Дніпрі можна купити хорошої якості пральну машину? Бажано горизонтальну і щоб ціна була не вище 10 тис. Ми ось тільки переїхали і немає у нас прання, треба купувати терміново.

Поза форумом

 

#2 2023-02-23 17:24:04

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 469

Re: Потрібна нова пральна машина у Дніпрі

У мене довгий час була механічна і ось тільки днями купила собі нормальний автомат. Дуже задоволена ціною і якістю. Рекомендую купувати у перевірених магазинах, не брати з рук та читати відгуки. Бо можна на браковані потрапити.

Поза форумом

 

#3 2023-02-23 17:26:40

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 561

Re: Потрібна нова пральна машина у Дніпрі

Я вже багато переглянув магазинів, тепер цікавлюся, щоб підказали ті, хто має досвід покупки. А ви свою машинку в якому магазині замовляли?
І мені бажано, щоб була можливість взяти таку техніку в кредит. Усієї суми немає зараз.

Поза форумом

 

#4 2023-02-23 17:32:48

Zuk
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-13
Повідомлень: 175

Re: Потрібна нова пральна машина у Дніпрі

Я вам порекомендую, де купити класну і не дорогу машинку. На тому тижні, отже, теж замовив собі, моя зламалася, продав на запчастини. А нову пральну машину в Дніпрі  https://allo.ua/ua/dnipro/stiralnye-mashiny/ в інтернет-магазині "Алло" вибрав і одразу оформив замовлення з доставкою.
У них дуже великий асортимент, за параметрами та характеристикою визначайтесь, яка саме вам потрібна і зможете для себе замовити найкращу пральну машину. А ціни зараз на них нормальні, хоча ось в "Алло" я помітив, що нижчі, ніж в інших подібних магазинах. Вибирайте, якість відмінна у них на всю техніку.
Своєю машинкою дуже задоволений, вже експлуатую

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt