Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2023-08-12 18:37:04

Санин
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-02-08
Повідомлень: 10

Нужен хороший стоматолог

Народ,всех приветствую, кто есть их Киева, ищу хорошего стоматолога , желательно в районе Демеевки .Я сам не местный , приехал в Киевский университет на семинар, по обмену опытом и сейчас начал тревожить зуб мудрости , он и раньше меня беспокоил, но боль сама проходила и я не сильно парилась. Меня интересует вопрос как вообще  правильно поступить с зубом мудрости, удалять или лечить?

Поза форумом

 

#2 2023-08-12 18:45:42

Margana
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-08-12
Повідомлень: 1

Re: Нужен хороший стоматолог

Я не стоматолог, але поділюся своїм досвідом. Якщо зуб мудрості болить, то краще показатися спеціалісту. Можливо, його потрібно видаляти, але це вирішить лікар після обстеження. Зверніть увагу на рекомендації від місцевих, може, хтось давав контакти хороших стоматологів.

Поза форумом

 

#3 2023-08-12 18:52:08

Санин
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-02-08
Повідомлень: 10

Re: Нужен хороший стоматолог

Спрашиваю совета к какому специалисту лучше записаться и примут ли без записи, потому как боль периодически усиливается и приходится пить обезболивающие препараты. Просто слышал много мнений о том, что зубы мудрости не нужны и чаще всего их удаляют сразу

Поза форумом

 

#4 2023-08-12 19:57:21

Кристоф
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-11-15
Повідомлень: 11

Re: Нужен хороший стоматолог

Найкраще звернутися до стоматолога-хірурга або стоматолога-терапевта для отримання консультації та оцінки вашого стану. Вони проведут обстеження, включаючи рентген, щоб визначити, чи є необхідність у видаленні зубів мудрості чи краще пролікувати ваш зуб, тому що якщо зуб не сильно пошкоджений, то який сенс його позбавлятися. Я вам раджу звернутися до цієї стоматології на Демиївці https://kutsdental.com.ua/

Відредаговано Кристоф (2023-08-12 21:56:22)

Поза форумом

 

#5 2023-08-12 20:04:05

Санин
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-02-08
Повідомлень: 10

Re: Нужен хороший стоматолог

Спасибо, нужно связаться с ними, примут ли они с острой болью без записи. Не хочу откладывать и пичкать себя таблетками, по-моему проще избавиться от зуба, чтоб он больше меня не беспокоил.

Поза форумом

 

#6 2023-11-23 17:17:23

Buddry
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-12-20
Повідомлень: 33

Re: Нужен хороший стоматолог

Привіт. Я люблю ходити до стоматологів. У тому сенсі, що мені дуже важливо підтримувати свою ротову порожнину у порядку. Тому зараз для мене має великий сенс зайти на сайт https://vn.locator.ua/vinnycya/stomatolohii/ , щоб відкрити для Вас, скільки гарних контор у нас у місті зараз працюють. Я знаю що проблема гарної та здорової посмішки для людей стає все більш актуальним, бо саме посмішка допомагає нам радіти життю щиро та відкрито. Тому я Вам пропоную просто подивитися, що саме Ви можете знайти на цьому сервісі, щоб потім без проблем отримати гарну консультацію та допомогу.

Поза форумом

 

#7 2023-11-25 18:19:43

Malvina
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-04-22
Повідомлень: 113

Re: Нужен хороший стоматолог

Подскажите где в Днепре лучше всего делать протезирование зубов?

Поза форумом

 

#8 2023-11-26 11:38:44

Букай Вадим
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-11
Повідомлень: 30

Re: Нужен хороший стоматолог

Санин написав:

Народ,всех приветствую, кто есть их Киева, ищу хорошего стоматолога , желательно в районе Демеевки .Я сам не местный , приехал в Киевский университет на семинар, по обмену опытом и сейчас начал тревожить зуб мудрости , он и раньше меня беспокоил, но боль сама проходила и я не сильно парилась. Меня интересует вопрос как вообще  правильно поступить с зубом мудрости, удалять или лечить?

От і мені цікаво, що робити із зубом мудрості.... Ще не знаю, з ким в Києві можна щодо цього питання проконсультуватись

Поза форумом

 

#9 2023-11-27 13:35:21

Ольга Бусова
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-27
Повідомлень: 36

Re: Нужен хороший стоматолог

Букай Вадим написав:

Санин написав:

Народ,всех приветствую, кто есть их Киева, ищу хорошего стоматолога , желательно в районе Демеевки .Я сам не местный , приехал в Киевский университет на семинар, по обмену опытом и сейчас начал тревожить зуб мудрости , он и раньше меня беспокоил, но боль сама проходила и я не сильно парилась. Меня интересует вопрос как вообще  правильно поступить с зубом мудрости, удалять или лечить?

От і мені цікаво, що робити із зубом мудрості.... Ще не знаю, з ким в Києві можна щодо цього питання проконсультуватись

Я вам хочу сказати, що в медичній практиці таке видалення зубів мудрості прийнято називати атиповим і зуб не завжди видаляють через те, що він болить. Зуб мудрості може заважати правильному прикусу, негативно впливати на весь зубний ряд і саме тому лікарі приймають рішення щодо його видалення. Процедура безболісна, бо робиться місцева анестезія https://osadchyclinic.com.ua/atypove-vydalennya-zubiv/ . Тому вам напевно нема за що так сильно переживати!

Поза форумом

 

#10 2023-11-27 18:55:33

Girra
Олімпієць
Зареєстрований: 2022-07-01
Повідомлень: 40

Re: Нужен хороший стоматолог

Malvina написав:

Подскажите где в Днепре лучше всего делать протезирование зубов?

В стоматологии "Авиценна-СТ" работают опытные врачи-ортопеды. Я бы на Вашем месте у них делала протезирование зубов в Днепре https://www.avicenna.com.ua/ru/ortopediia Цены на их услуги можете посмотреть на сайте клиники. Там же можно оставить заявку и записаться на консультацию. Зубные протезы бывают съемные, условно-съемные и несъемные протезы. Какие именно подойдут Вам определит врач после осмотра.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt