Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2023-07-25 11:52:24

jonatanswift
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-07-25
Повідомлень: 72

Ищу компанию, предлагающую оптовую продажу детских вещей

Приветствую всех форумчан! Меня зовут Ольга, я владелец детского магазина, и ищу компанию, которая предоставляет возможность приобретать детские вещи оптом. Мне нужны одежда, обувь, игрушки и аксессуары для детей разных возрастных групп. Если у вас есть проверенные поставщики или вы сами предоставляете такие услуги, буду рада услышать ваши предложения и контакты для сотрудничества!

Поза форумом

 

#2 2023-07-25 20:09:32

KyivDreamer
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-07-18
Повідомлень: 21

Re: Ищу компанию, предлагающую оптовую продажу детских вещей

Магазин https://kidopt.com.ua/ua/catalog/odyag- … odzhenikh/ це справжній рай для батьків, які шукають оптовий одяг для своїх малюків. Їхній вибір одягу для новонароджених вражає своїм розмаїттям. Я завжди можу знайти тут все, що мені потрібно для моєї дитини - від боді до костюмчиків. Купити одяг для новонароджених в Kidopt - це завжди гарний вибір за вигідними цінами. Я задоволений якістю товарів і професіоналізмом персоналу.

Поза форумом

 

#3 2023-11-15 17:00:44

Пашун
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-01-22
Повідомлень: 190

Re: Ищу компанию, предлагающую оптовую продажу детских вещей

Я не покупаю оптом, потому что ребенок очень быстро растет и та же одежда быстро требует замены. Есть очень классный интернет-магазин детских товаров Мама Купи, так что если Вы хотите сделать выгодную и недорогую покупку - то Вам определенно на него стоит обратить внимание. Репутация у этого магазина очень хорошая.

Поза форумом

 

#4 2024-04-16 10:52:50

Nikityk
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-11-17
Повідомлень: 17

Re: Ищу компанию, предлагающую оптовую продажу детских вещей

Як раз теж шукаю перевірений магазин

Поза форумом

 

#5 2024-04-16 11:12:25

Мики
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-11-17
Повідомлень: 6

Re: Ищу компанию, предлагающую оптовую продажу детских вещей

Ми вже не перший рік оптом купуємо дитячий трикотаж https://mir-tekstil.com.ua/uk/detskiy-trikotazh . Як на мене, то в інтернет-магазині "Світ текстилю" найкращий вибір якісного дитячого одягу, який можна придбати по самій вигідній ціні. А ще в них зручний сайт та безкоштовна доставка від 1000 грн. Зараз вже багато літнього гарного та яскравого одягу. Тому переходьте та замовляйте оптом чи в розницю.

Відредаговано Мики (2024-04-16 11:13:52)

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt