Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2019-11-12 01:39:52

Dantrag
Новий користувач
Зареєстрований: 2007-12-17
Повідомлень: 4

HTTP/1.1 501 Not Implemented Content-type: text/html

Намагався відіслати задачу на онлайн-перевірку, але кожного разу замість сторінки з результатами відкриваєтся порожня сторінка з наступним текстом:

HTTP/1.1 501 Not Implemented Content-type: text/html

Я думав, що проблема у браузері, тому спробував Google Chrome, Mozilla Firefox та Internet Explorer 11 (чуєте рівень відчаю?) - результат той самий. Я згадав, що така ж сама проблема була при реєстрації, але я якось її тоді переборов. Що робити? Наближається час відсилання на фінальну перевірку, а я не можу навіть перевірити, чи читає мій код вхідні дані... Допоможіть, будь ласка!

Поза форумом

 

#2 2019-11-12 13:40:37

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: HTTP/1.1 501 Not Implemented Content-type: text/html

Перевірте, чи не містить ваш код задачі системних викликів (наприклад "system("pause");"). І взагалі слова system у тексті програми. Навіть закоментованого, або вимкненого директивами препроцесора. Якщо містить - приберіть.

Тут трохи своєрідний захист від шкідливого впливу програм учасників на перевіряючу систему.

Відредаговано Dim_ov (2019-11-12 13:41:00)

Поза форумом

 

#3 2019-11-12 21:51:27

Dantrag
Новий користувач
Зареєстрований: 2007-12-17
Повідомлень: 4

Re: HTTP/1.1 501 Not Implemented Content-type: text/html

Дякую за відповідь! Справді, методом бінарного пошуку я визначив, що така "непрофесіональна" поведінка веб-сайту викликана - увага - наявністю підрядка fork в коді. Як зауважив шановний Dim_ov, цей "захист" спрацьювує навіть якщо слово закоментовано або є підрядком іншого слова такого як zzzforkzzz. Я все ж не розумію, чому не зробити просте повідомлення про помилку у цьому випадку...

P.S. Нажаль, під час процесу пошуку проблемного рядка я врешті переплутав посилання на онлайн-перевірку та здачу на офіційну перевірку sad Напевно, 15-ти років виявилось недостатньо для того, щоб як мінімум рознести ці посилання або зробити капчу для офіційної перевірки. Дивує, що НОВИЙ сайт це копія старого, просто переписана на Python. Може ще будуть якісь якісни зміни?

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt