Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2022-02-03 18:38:24

andrii04
Олімпієць
Зареєстрований: 2020-12-10
Повідомлень: 2

Апеляція

Де можна оскаржити рішення, про виставлення обмежень на час (100 мілісекунд це ідіотизм), та запросити перетестування задач, адже внаслідок жахливого стану тестуючої системи, результат рішень залежить від навантаження системи в певний період часу (маю скриншоти того, що мої рішення отримають сумарно як мінімум ще 12 балів, це без тих, обмеження на час для яких було б непогано поміняти)?

Поза форумом

 

#2 2022-02-03 19:51:35

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Апеляція

!. Обмеження часу, яке встановлено на кожний тест встановлюється за таким правилом:  час проходження теста найшвидшим розв'язком, що є у жур,і збільшується в 2,5 рази. Нестабільність може спостерігатися при онлайн-перевірці, бо це ДІЙСНИЙ ОНЛАЙН в реальному часі, одночасно може бути до сотні перевірок..  ОФІЦІЙНА перевірка проводиться в ізольованому контейнері, тричі,  і система дійсно дозволяє вимірювати час виконання з точністю до 0.001 с. (протоколи (логи) перевірки ввійдуть в архів олімпіади після закінчення і будуть опубліковані   
2. Не варто формулювати думки неввічливо, бо це дійсно виглядає .... так як ви висловилися.
3. Систему замінити варто. Але існуючі системи нас не влаштовують, тому що вони збудовані так, що дають перевагу не  кращим алгоритмам, а кращим "трюкачам" з мовами програмування. До також вважаю неправильним, коли використовують (інколи маскуючи це)  систему Чернова (російський продукт...)
3. Щодо аппеляції.   надішліть на адресу олімпіади (olymp@olymp.vinnica.ua) ваш код учасника, вкажіть хто ви і  розв'язок, який ви перевіряєте. Ми його перевіримо окремо, порівнявши з кодом, який ви надіслали в систему. Якщо дійсно перевірено неправильно - вибачимося і виправимо. А вам варто вибачитися за некоректне спілкування

Поза форумом

 

#3 2022-02-03 20:25:47

andrii04
Олімпієць
Зареєстрований: 2020-12-10
Повідомлень: 2

Re: Апеляція

Згідно логіки виставлення часу, хочу зауважити, що вона є дійсно непоганою, проте на більшості олімпіадах береться час проходження тесту найповільнішим розв'язком, яке журі вважає правильним - і дана схема практично завжди коректно працює. На НетОІ ж, можливий такий сценарій, що дехто зашле код, котрий буде виключно зчитувати дані та виводити передзаписані відповіді (тобто прекальк). Так як задачі не є авторськими, не слід розглядати таке як абсурд якийсь. В такому випадку, скоріш за все тільки у цього учасника і буде максимальна кількість балів.

Ви пишете, про те, що не любите "трюкачів", проте власне самі цьому сприяєте - погляньте на результат 3 туру, перше місце, окрім журі, зайняла людина, яка пише на мові С, відповідно ж і її рішення були взяті як авторські та від них відраховано обмеження на час. Чи не саме це спонукає це до "трюкатництва" інших учасників? Якщо б я знав у що все виллється, то засилав би свої рішення з оптимізаційними прагмами та перекомпільованими в assembler, заради власне швидшого часу виконання, а не кращого алгоритму.

На рахунок тестуючої системи, це звісно суб'єктивна думка, але якщо вас не влаштовує система Чернова, то все ще є багато інших (серед суто українських це algotester та eolymp, або є китайські з відкритим кодом - dmoj.ca). Виключно мені на зовнішній вигляд всерівно, але ядро було б непогано замінити.

Ну і ви мене звісно вибачайте за таке спілкування, але об'єктивно - 100 мс на тест це дуже погана ідея, і я дуже щасливий, що знайшовся учасник, який зміг менше ніж за 40 мс зчитати великий масив даних та опрацювати його, але стандартними методами (тобто тими, якими не користуються "трюкачі"), цього досягнути вкрай складно. Тому буду Вам вельми вдячний, якщо Ви прислухаєтесь та перетестуєте рішення, збільшивши обмеження.

Дякую.

Поза форумом

 

#4 2022-02-03 23:32:11

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Апеляція

1. Правила можуть бути різними на різних олімпіадах - головне, аби вони неухильно виконувалися. А ось з цим у багатьох випадках погано. Ми намагаємося дотримуватися наших правил завжди. І взавжди знаходяться ті,кому ці правила не подобаються. І це нормально.
2.За еталонні розв'язки беруться не розв'язки учасників, а розв'язки журі, які виконуються до початку тура. До речі, при відборах задач ми часто надаємо перевагу не "новим авторським", а "старим", відомим, якщо нам вдається знайти розв'язок значно ефективніший, ніж розв'язок переможців, там де ця задача "грала", і ці розв'язки описані та доступні. Дуже рідко буває, що є швидші розв'язки учасників, але *2,5 завжди спасає розв'язок журі, і він серед максимальних балів. Це якраз і частенько дратує "спортсменів-решателей" які замістть "подумати" на швидкість пишуть відомі розв'язки "в лоб".Це приносить перемогу на чисельних "спринтерських" дистанціях. Тут же олімпіада заочна, часу достатньо аби пошукати ефективніше рішення та "вилизати" код.  Тому і час так "скупо" виставляємо. Адже основна мета придуманих мною в далекому 1997 році Інтернет-олімпад - навчальна, а не знайти "корову-рекордистку". Для цього є інші змагання.
3.Перераховані вами перевіряючі системи (крім китайської - не знайомий)  є форками черновської,("1 с. на тест........пам'яті" ... туди "вбити" за .....спроб можна і  PNP ... для любої задачі.....при сучасних тактових частотах та оптимізацією...ні, не алгоритма, а компіляції....

Поза форумом

 

#5 2022-02-04 12:10:54

anton_tsypko
Новий користувач
Зареєстрований: 2016-10-15
Повідомлень: 2

Re: Апеляція

Я перепрошую, але коли алготестер та еолімп стали форками (гілками) еджаджа?

Те, що ці дві системи використовують сучасні методи тестування задач (які використовуються в майже усіх тестувальних системах), не робить їх гілками еджаджа. За такою ж логікою можна сказати, що CMS (система, яка використовується на IOI), також є гілкою еджаджа, що, очевидно, абсурд.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt