Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2022-09-11 10:23:41

Zuk
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-13
Повідомлень: 179

Ноутбуки Lenovo

Ребят, всем привет! Я вот себе выбираю новый ноут, рассматриваю разные фирмы. Что можете сказать про ноутбуки Lenovo? Хорошие ли они или не стоит брать? Хотелось бы реальные отзывы.

Поза форумом

 

#2 2022-09-11 17:02:05

Патрон
Олімпієць
Звідки: Винница
Зареєстрований: 2019-03-20
Повідомлень: 594

Re: Ноутбуки Lenovo

Большинство ноутбуков на рынке предлагают производительность и возможности, которые достаточно хороши для использования в обычном доме, так легко попасть на уловку и купить ноутбук со слишком низкой производительностью, потому что, например, он был по хорошей акции.

Поза форумом

 

#3 2022-09-11 17:03:19

Zuk
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-13
Повідомлень: 179

Re: Ноутбуки Lenovo

Экономить я не планирую, отношусь к тому типу людей ,которые за толковую технику. Потому и покупать сразу буду такой ноутбук, который прослужит долго, без отсечек.

Поза форумом

 

#4 2022-09-11 17:28:30

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 506

Re: Ноутбуки Lenovo

Конечно же, каждый для себя выбирает ноутбук исходя из параметров, которые соответствуют ожиданиям или же нет. Однозначно стоит рассмотреть Леново, данная фирма давно на рынке и успела завоевать доверие клиентов.
Вот тут можете детальнее узнать про ноутбуки Lenovo: преимущества и недостатки https://smcamp.com.ua думаю, как для человека, который планирует покупку, инф будет нужная.
У них есть модели на любой вкус и бюджет, потому подобрать для себя не будет сложно.

Поза форумом

 

#5 2023-08-04 09:11:17

olforenko
Олімпієць
Звідки: UA
Зареєстрований: 2019-07-12
Повідомлень: 52

Re: Ноутбуки Lenovo

Патрон написав:

Большинство ноутбуков на рынке предлагают производительность и возможности, которые достаточно хороши для использования в обычном доме, так легко попасть на уловку и купить ноутбук со слишком низкой производительностью, потому что, например, он был по хорошей акции.

Так, грамотний вибір комп'ютера є дуже важливим, якщо ви плануєте грати в більшість сучасних ігор. Оберіть потужний процесор з високою частотою, який забезпечить швидку обробку даних та графіки. Також графічна потужність має велике значення для гри в сучасні ігри. Виберіть дискретну відеокарту від відомих виробників, таких як Nvidia або AMD, з достатнім обсягом відеопам'яті. А якщо ви берете ноутбук просто для роботи чи навчання – можна взяти не найпотужнішу модель. Вона і коштуватиме вам дешевше. Ось наприклад ціни на ноутбуки для навчання https://shop.lenovo.ua/category/noteboo … _i_uchyoby

Zuk написав:

Ребят, всем привет! Я вот себе выбираю новый ноут, рассматриваю разные фирмы. Что можете сказать про ноутбуки Lenovo? Хорошие ли они или не стоит брать? Хотелось бы реальные отзывы.

Беріть, не бійтеся, у мене саме такий ноутбук - від фірми Lenovo, нарікань на нього немає.

Відредаговано olforenko (2023-08-04 09:12:59)

Поза форумом

 

#6 2024-02-28 19:10:14

KarinkaK
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-12-13
Повідомлень: 12

Re: Ноутбуки Lenovo

Ну дивлячись для чого вам потрібен ноутбук.. якщо для ігор, то там одні вимоги, якщо для роботи, то інші. Краще зверніться до консультантів магазину і вони вже допоможуть обрати ноутбук під ваші потреби. Я собі ноутбук купувала ось тут https://f.ua/shop/noutbuki/. Тут мене проконсультували та допомогли з вибором. В мене аcer. Мені подобається. Повністю покриває мої потреби. Магазин надійний та перевірений. Звертайтеся.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt