Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-04-19 12:28:15

Tarass
Олімпієць
Зареєстрований: 2020-12-10
Повідомлень: 84

Підкажіть як обрати смачний вермут?

Вітаю всіх! Шукаю надійне місце для покупки вермутів. Підкажіть як обрати смачний вермут Хочу організувати тематичний вечір і потрібні різні сорти цього напою. Чи знає хтось спеціалізований магазин або сайт із широким вибором Martini?

Поза форумом

 

#2 2024-04-19 12:28:33

Yero
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-04-17
Повідомлень: 505

Re: Підкажіть як обрати смачний вермут?

Завжди вибираю вермут за кольором і ароматом. Хороший вермут має бути яскравим на вигляд і мати багатий аромат трав. Купую зазвичай у великих алкогольних магазинах, де можна отримати пораду від продавця.

Поза форумом

 

#3 2024-04-19 12:28:46

Амелина
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-02-22
Повідомлень: 4

Re: Підкажіть як обрати смачний вермут?

Для мене важливо, щоб вермут не був надто солодким. Я волію сухі вермути, бо вони краще підходять для коктейлів. Зазвичай купую у місцях, де є можливість спробувати напій перед покупкою.

Поза форумом

 

#4 2024-04-19 12:31:03

Осип
Олімпієць
Зареєстрований: 2020-12-10
Повідомлень: 46

Re: Підкажіть як обрати смачний вермут?

Амелина написав:

Для мене важливо, щоб вермут не був надто солодким. Я волію сухі вермути, бо вони краще підходять для коктейлів. Зазвичай купую у місцях, де є можливість спробувати напій перед покупкою.

Я зазвичай замовляю алкоголь через інтернет-магазин Маудау, оскільки мені подобається широкий вибір та якість обслуговування. Нещодавно мені потрібно було обрати вермут Martini https://maudau.com.ua/category/vermuty/ … nd=martini для дружньої вечірки. Завдяки зручному сайту я швидко знайшов потрібний вид і замовив його.
Відмітною особливістю Martini є його аромат з нотками трав і фруктів, що додає особливої чарівності напоям. Рекомендую цей вермут як прекрасний вибір для тих, хто цінує якість і багатий смак.

https://i.imgur.com/UgFrsuu.png

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt