Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2006-10-19 09:44:36

partisan
Олімпієць
Звідки: Киев
Зареєстрований: 2005-11-04
Повідомлень: 180

Задача Area

Можно уточнить, координаты целые или вещественные?

Поза форумом

 

#2 2006-10-19 13:04:44

FireTiger
Новий користувач
Звідки: Донецк
Зареєстрований: 2006-09-27
Повідомлень: 86

Re: Задача Area

Далее читает Т групп по 4 целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете. (c)


ICQ 339203772  - Если что-нибудь срочно необходимо - стучитесь, я отвечу! smile
----------------
Основная проблема с программистами заключается в том, что вы никогда не можете сказать, чем они занимаются, до тех пор, пока не будет слишком поздно.

Поза форумом

 

#3 2006-10-19 17:49:23

Malenkov
Новий користувач
Зареєстрований: 2005-11-10
Повідомлень: 2

Re: Задача Area

Ошибка в условии?

Рус:
Далее читает Т групп по  4  целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете.

Укр:
Далі читає Т  груп вершин по 4 в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

Вопрос:
Все таки, 4 числа или 4 вершины (X, Y)?

Поза форумом

 

#4 2006-10-19 18:05:57

Женя
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-08-23
Повідомлень: 41
Вебсайт

Re: Задача Area

Malenkov написав:

Ошибка в условии?

Рус:
Далее читает Т групп по  4  целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете.

Укр:
Далі читає Т  груп вершин по 4 в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

Вопрос:
Все таки, 4 числа или 4 вершины (X, Y)?

Четыре вершины, в руском варианте просто опечатка.

Поза форумом

 

#5 2006-10-19 18:23:53

Журі NetOI-2006-Пасіхов
Адміністратор
Зареєстрований: 2006-09-09
Повідомлень: 126

Re: Задача Area

Женя написав:

Malenkov написав:

Ошибка в условии?

Рус:
Далее читает Т групп по  4  целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете.

Укр:
Далі читає Т  груп вершин по 4 в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

Вопрос:
Все таки, 4 числа или 4 вершины (X, Y)?

Четыре вершины, в руском варианте просто опечатка.

!!!!!!
К СОЖАЛЕНИЮ, ОПЕЧАТКА В УКРАИНСКОМ И РУССКМ ТЕКСТЕ!

СЛЕДУЕТ В УКРАИНСКОМ ТЕКСТЕ ЧИТАТЬ

Далі читає Т  груп по 4  пари цілих чисел  в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

В РУССКОМ:

Далее читает Т групп по 4 пары целых чисел в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете

Поза форумом

 

#6 2006-10-19 18:28:27

IvanZaremba
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-17
Повідомлень: 12

Re: Задача Area

Женя написав:

Malenkov написав:

Ошибка в условии?

Рус:
Далее читает Т групп по  4  целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете.

Укр:
Далі читає Т  груп вершин по 4 в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

Вопрос:
Все таки, 4 числа или 4 вершины (X, Y)?

Четыре вершины, в руском варианте просто опечатка.

Ого... Це СЕРЙОЗНА технічна помилка! Шановне журі, дуже прошу вас НЕГАЙНО розіслати всім учасникам повідомлення про це по електронній пошті...
Чесно кажучи, я читав лише українську копію, то не помітив помилки. А як бути тим, хто не розуміє української?

Поза форумом

 

#7 2006-10-19 18:38:19

IvanZaremba
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-17
Повідомлень: 12

Re: Задача Area

Журі NetOI-2006-Пасіхов написав:

Женя написав:

Malenkov написав:

Ошибка в условии?

Рус:
Далее читает Т групп по  4  целых числа в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете.

Укр:
Далі читає Т  груп вершин по 4 в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

Вопрос:
Все таки, 4 числа или 4 вершины (X, Y)?

Четыре вершины, в руском варианте просто опечатка.

НЕТ!!!!!!
К СОЖАЛЕНИЮ, ОПЕЧАТКА В УКРАИНСКОМ И РУССКОМ ТЕКСТЕ!

СЛЕДУЕТ В УКРАИНСКОМ ТЕКСТЕ ЧИТАТЬ

Далі читає Т  груп по 4  пари цілих чисел   в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

В РУССКОМ:

Далее читает Т групп по 4 пары целых чисел в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете

Прошу прощения за ошибку в переводе

1) Наскільки я розумію, правильно все-таки в українському тексті. В російському (і щойно вказаній українській версії), число "2" не відповідає кількості подальших чисел!

2) Моя особиста думка -- на __Всеукраїнській__ Інтернет-олімпіаді оригінальним текстом, щодо котрого значно більша впевненість, що він не містить помилок, має бути український.
А для тих, хто погано розуміє українську, може бути даний переклад на російську (в разі потреби -- на ще якісь мови).

Поза форумом

 

#8 2006-10-20 11:00:53

Журі NetOI-2006-Пасіхов
Адміністратор
Зареєстрований: 2006-09-09
Повідомлень: 126

Re: Задача Area

IvanZaremba написав:

Журі NetOI-2006-Пасіхов написав:

Женя написав:


Четыре вершины, в руском варианте просто опечатка.

НЕТ!!!!!!
К СОЖАЛЕНИЮ, ОПЕЧАТКА В УКРАИНСКОМ И РУССКОМ ТЕКСТЕ!

СЛЕДУЕТ В УКРАИНСКОМ ТЕКСТЕ ЧИТАТЬ

Далі читає Т  груп по 4  пари цілих чисел   в кожній - координати протилежних вершин ділянок, проданих Юлі та Петру.

В РУССКОМ:

Далее читает Т групп по 4 пары целых чисел в каждой - координаты противоположных вершин участков, проданных Юле и Пете

Прошу прощения за ошибку в переводе

1) Наскільки я розумію, правильно все-таки в українському тексті. В російському (і щойно вказаній українській версії), число "2" не відповідає кількості подальших чисел!

2) Моя особиста думка -- на __Всеукраїнській__ Інтернет-олімпіаді оригінальним текстом, щодо котрого значно більша впевненість, що він не містить помилок, має бути український.
А для тих, хто погано розуміє українську, може бути даний переклад на російську (в разі потреби -- на ще якісь мови).

Думка ваша є дискусійною. Оригінальним слід вважати текст, на якому створено задачу. Заборонити автору придумувати задачі рідною цому мовою - ВЕЛИКА ДУРНИЦЯ, хоча, на жаль, багато хто хотів би так чинити.  Переклад  з будь-якої на будь-яку мову повинен бути фаховим - це істина,  я вже пробачився. Офіційним повинен бути текст задачі, видрукований будь-якою мовою. ...
власне, я НЕ БАЖАЮ ПОВТОРЮВАТИ ПОМИЛКИ ПОЛІТИКІВ І ВЕСТИ МОВНУ ДИСКУСІЮ.

Ще раз просимо вибачення за неточності. На сайті в умови ( і українською, і російською) внесено уточнення. Листа з уточненнямии учасникам розіслано.

Поза форумом

 

#9 2006-10-20 13:10:03

Юрко Савеленко
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-12
Повідомлень: 9

Re: Задача Area

Йдеться зовсім не про "мовне питання" і якусь-там "заборону", а про стандартизацію технології створення і розповсюдження умов задач всеукраїнської олімпіади з інформатики. Офіційним (оригінальним) текстом має бути стандартний текст, зважаючи на те, що олімпіада всеукраїнська, логічно зробити висновок що такий текст записано українською мовою.
Я думаю це мав на увазі Іван Заремба.

Поза форумом

 

#10 2006-10-20 14:56:54

Дмитрий Патковский
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-09-26
Повідомлень: 15

Re: Задача Area

Зачем делать из мухи слона?.. Вообщем-то, неточность формальная (ясно, что 4-ех чисел недостаточно для решения, должно быть 8).
И язык оригинала здесь не так важен - формулировка "T групп вершин по 4 в кожній" тоже какая-то непрозрачная, как мне кажется, поэтому сложно говорить об ошибках перевода.

Поза форумом

 

#11 2006-10-20 16:13:38

partisan
Олімпієць
Звідки: Киев
Зареєстрований: 2005-11-04
Повідомлень: 180

Re: Задача Area

Юрко Савеленко написав:

Офіційним (оригінальним) текстом має бути стандартний текст, зважаючи на те, що олімпіада всеукраїнська, логічно зробити висновок що такий текст записано українською мовою.

Процитую вище сказане:

Журі NetOI-2006-Пасіхов написав:

Заборонити автору придумувати задачі рідною йому мовою - ВЕЛИКА ДУРНИЦЯ, хоча, на жаль, багато хто хотів би так чинити.

Поза форумом

 

#12 2006-10-20 17:31:58

Malenkov
Новий користувач
Зареєстрований: 2005-11-10
Повідомлень: 2

Re: Задача Area

Дмитрий Патковский написав:

Зачем делать из мухи слона?.. Вообщем-то, неточность формальная (ясно, что 4-ех чисел недостаточно для решения, должно быть 8).
И язык оригинала здесь не так важен - формулировка "T групп вершин по 4 в кожній" тоже какая-то непрозрачная, как мне кажется, поэтому сложно говорить об ошибках перевода.

Слона действительно делать не нужно. smile
Просто я увидел ошибку в условии - написал об этом, но не напрямую. Не вежливо это - писать жюри что у них ошибка в условии, достаточно просто обратить внимание. Сами разберутся и поправят если она есть. Бывало что после таких озарений следовал ответ "No comments", вчитаешься еще раз в текст - оказывается что все нормально с задачей.

П.С. Очень сложно без ошибок подготовить условия, тесты и т.п. К сожалению, в полной степени понимаешь это только когда сам задачи начинаешь придумывать и заряжать в систему. smile

Поза форумом

 

#13 2006-10-20 17:55:48

Юрко Савеленко
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-12
Повідомлень: 9

Re: Задача Area

Партизан, вам, вибачте, щось бракує? Не виривайте мої слова із контексту, а прочитайте перше речення мого повідомлення уважніше.
Це чудовий приклад штучного створення мовного "конфлікту".

Відредаговано Юрко Савеленко (2006-10-20 18:11:37)

Поза форумом

 

#14 2006-10-20 18:01:04

Журі NetOI-2006-Пасіхов
Адміністратор
Зареєстрований: 2006-09-09
Повідомлень: 126

Re: Задача Area

Malenkov написав:

Дмитрий Патковский написав:

Зачем делать из мухи слона?.. Вообщем-то, неточность формальная (ясно, что 4-ех чисел недостаточно для решения, должно быть 8).
И язык оригинала здесь не так важен - формулировка "T групп вершин по 4 в кожній" тоже какая-то непрозрачная, как мне кажется, поэтому сложно говорить об ошибках перевода.

Слона действительно делать не нужно. smile
Просто я увидел ошибку в условии - написал об этом, но не напрямую. Не вежливо это - писать жюри что у них ошибка в условии, достаточно просто обратить внимание. Сами разберутся и поправят если она есть. Бывало что после таких озарений следовал ответ "No comments", вчитаешься еще раз в текст - оказывается что все нормально с задачей.

П.С. Очень сложно без ошибок подготовить условия, тесты и т.п. К сожалению, в полной степени понимаешь это только когда сам задачи начинаешь придумывать и заряжать в систему. smile

Ваше указание на неточность формулировки весьма корректно. Спасибо.
В любом случае - всем уже понятно содержание условия. А это самое главное. тему прошу считать исчераной.

Поза форумом

 

#15 2006-10-21 10:21:50

Слава
Олімпієць
Зареєстрований: 2005-10-15
Повідомлень: 68

Re: Задача Area

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1


skype slava_812

Поза форумом

 

#16 2006-10-21 10:33:21

FireTiger
Новий користувач
Звідки: Донецк
Зареєстрований: 2006-09-27
Повідомлень: 86

Re: Задача Area

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

А это (ИМХО конечно...) не меняет алгоритма... Но учти навсяк случай...


ICQ 339203772  - Если что-нибудь срочно необходимо - стучитесь, я отвечу! smile
----------------
Основная проблема с программистами заключается в том, что вы никогда не можете сказать, чем они занимаются, до тех пор, пока не будет слишком поздно.

Поза форумом

 

#17 2006-10-21 13:13:06

Andrey
Олімпієць
Звідки: Киев, Украина
Зареєстрований: 2005-10-15
Повідомлень: 100

Re: Задача Area

FireTiger написав:

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

А это (ИМХО конечно...) не меняет алгоритма... Но учти навсяк случай...

У кого не меняет, а у кого меняет...  http://forum.olymp.vinnica.ua/img/logo.png

Поза форумом

 

#18 2006-10-21 19:32:14

Fizteh
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-09-17
Повідомлень: 99

Re: Задача Area

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

Рискну предположить, что нет. Но хотелось бы узнать мнение автора задачи.. smile

Поза форумом

 

#19 2006-10-22 08:15:12

Yevgeniy
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-14
Повідомлень: 67

Re: Задача Area

Ось скажіть журі, який максимальний час роботи програми допустимий при найжестчих умовах. У всіх інтернет олімпіадах точно сказано час на виконнання на одному тесті.


"Математика -- цариця наук, арифметика -- цариця математики."
      Карл Фрідріх Гаусс (1777 - 1855) - КОРОЛЬ МАТЕМАТИКІВ.

Поза форумом

 

#20 2006-10-22 10:02:11

Yevgeniy
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-10-14
Повідомлень: 67

Re: Задача Area

Шановні журі, у мене питання. Моя програма читає із вхідного потоку координати прямокутників так: спочанку т. (x1,y1) потім т. (x2,y2) першого прямокутника, потім т. (x3,y3) і т. (x4,y4) другого прямокутника. Чи правильно я считую дані.


"Математика -- цариця наук, арифметика -- цариця математики."
      Карл Фрідріх Гаусс (1777 - 1855) - КОРОЛЬ МАТЕМАТИКІВ.

Поза форумом

 

#21 2006-10-22 12:51:54

Журі NetOI-2006-Пасіхов
Адміністратор
Зареєстрований: 2006-09-09
Повідомлень: 126

Re: Задача Area

Yevgeniy написав:

Ось скажіть журі, який максимальний час роботи програми допустимий при найжестчих умовах. У всіх інтернет олімпіадах точно сказано час на виконнання на одному тесті.

Вже неодноразово відповідали на це питання: На кожен тест встановлюється свій час виконання за формулою

Ліміт часу на тест=Час проходження тесту оптмальним розв'язком*2

Існують і інші підходи, але в нас, за правилами, такий. Якщо в вас ефективний алгоритм - буде все нормально.

Поза форумом

 

#22 2006-10-22 12:52:26

Журі NetOI-2006-Пасіхов
Адміністратор
Зареєстрований: 2006-09-09
Повідомлень: 126

Re: Задача Area

Yevgeniy написав:

Шановні журі, у мене питання. Моя програма читає із вхідного потоку координати прямокутників так: спочанку т. (x1,y1) потім т. (x2,y2) першого прямокутника, потім т. (x3,y3) і т. (x4,y4) другого прямокутника. Чи правильно я считую дані.

Так, правильно

Поза форумом

 

#23 2006-10-22 13:00:13

Andrey
Олімпієць
Звідки: Киев, Украина
Зареєстрований: 2005-10-15
Повідомлень: 100

Re: Задача Area

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

И 3й раз Жури не отвечает на вопрос. Может или не может?

Поза форумом

 

#24 2006-10-22 19:25:31

Fizteh
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-09-17
Повідомлень: 99

Re: Задача Area

Andrey написав:

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

И 3й раз Жури не отвечает на вопрос. Может или не может?

Ты читал невнимательно:

Fizteh написав:

Слава написав:

Может ли площадь одного из прямоугольников быть равной нулю, т.е. может ли прямоугольник стать отрезком или точкой?
Например:
2 0 0 2 2 2 1 3 1 0 0 2 2 2 1 2 1

Рискну предположить, что нет. Но хотелось бы узнать мнение автора задачи.. smile

Надо читать все посты по данной теме перед тем как что-то написать.

Поза форумом

 

#25 2006-10-22 20:01:28

Andrey
Олімпієць
Звідки: Киев, Украина
Зареєстрований: 2005-10-15
Повідомлень: 100

Re: Задача Area

Fizteh написав:

Надо читать все посты по данной теме перед тем как что-то написать.

Я читаю все посты. И то что кто-то рискнул заметить меня не интерисует. Я жду ответа у жури!!!!!!! Ты вообще видел, что я к жури обратился?

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt