Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-06-27 15:32:51

Nilana
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-10-31
Повідомлень: 327

Где лучше всего заказать мебель для отеля?

Добрый день! Нужно закупить мебель для небольшого отеля, ищу проверенные магазины. Кто может посоветовать хорошее место?

Поза форумом

 

#2 2024-06-27 16:10:44

Леся
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-09-15
Повідомлень: 127

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

Добрый день! Недавно сам был в поиске мебели для отеля и нашел отличное предложение. Много вариантов и разумные цены. Советую  купить мебель для гостиниц https://mebliromax.com.ua/ru/catalog/me … a-gostinic  на этом сайте, не пожалеете!

Поза форумом

 

#3 2024-07-23 00:38:31

Злагода
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-10-18
Повідомлень: 74

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

А ще які є магазини з меблями?

Поза форумом

 

#4 2024-07-23 00:40:36

waw
Олімпієць
Зареєстрований: 2019-11-21
Повідомлень: 81

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

Я зтикнувся з проблемою вибору меблів десь півроку тому. Мені потрібно було знайти такі меблі, які б поєднували функціональність з естетичним виглядом. Я вирішив, що найкращим варіантом буде меблі, які можна адаптувати під різні потреби, наприклад, модульні системи. Знайшов цікавий сайт з меблями Дім Інтер'єру - там все замовив з доставкою та по нормальним цінам.

Поза форумом

 

#5 2024-08-06 19:35:24

Yunus
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-06-26
Повідомлень: 47

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

А які саме меблі ви хотіли б купити?

Поза форумом

 

#6 2024-08-06 20:31:20

Fanas
Олімпієць
Зареєстрований: 2021-11-08
Повідомлень: 76

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

Я шукав для готелю безкаркасні меблі та крісло мішок https://www.kmeshok.com.ua/shop/krislo-mishok/ - ось такий магазин обрав для замовлення. Мені дуже пощастило, що я потрапив на акцію, тому покупка обійшлася значно дешевше, ніж зазвичай. Спочатку я побоювався, що низька ціна може говорити про низьку якість, але мої побоювання виявилися марними! Меблі, яке я отримав, виявились просто чудовими. Крісло пошито із міцної водостійкої тканини, тому не боїться ні випадкових пролитих напоїв, ні пилу, ні тварин. Шви рівні, немає ниток, що ніде стирчать, а наповнювач досить щільний, щоб забезпечити комфорт і зручність. Найголовніше – це, звичайно ж, зручність. Крісло-мішок ідеально підлаштовується під форму тіла, дозволяючи повністю розслабитися та відпочити. Диван також дуже сподобався. Думаю, що варто ще замовити декілька одиниць таких меблів.

Поза форумом

 

#7 2024-08-13 11:19:45

Yunus
Олімпієць
Зареєстрований: 2024-06-26
Повідомлень: 47

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

Дуже цікаві меблі. Я розгляну таку пропозицію обов'язково.

Поза форумом

 

#8 2024-08-13 11:52:31

ALLINKA
Олімпієць
Зареєстрований: 2023-01-15
Повідомлень: 48

Re: Где лучше всего заказать мебель для отеля?

В интернет-магазине Obstava https://obstava.com.ua/ru  можно найти действительно стильную и доступную мебель! Ассортимент впечатляет: от классических диванов и кресел до современных кухонных гарнитуров и офисной мебели. Магазин предлагает множество вариантов для оформления любого помещения – от уютной гостиной до функционального рабочего кабинета. Важно отметить, что в тут представлены различные ценовые категории, что позволяет подобрать мебель, отвечающую вашим финансовым возможностям.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt