Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2024-08-21 18:18:30

Bortko
Олімпієць
Звідки: Київ
Зареєстрований: 2019-09-03
Повідомлень: 159
Вебсайт

Потрібна порада з приводу освіти в Словаччині

Хочу дізнатися більше про можливості навчання для українців у Словаччині. Чи є хтось, хто вже пройшов цей шлях і може поділитися досвідом? Цікавить не тільки інформація про вступ, а й про те, як відбувається навчання, чи потрібен сертифікат про знання словацької мови, а також які є можливості для працевлаштування під час навчання. Буду вдячний за будь-яку інформацію або корисні посилання!

Поза форумом

 

#2 2024-08-21 18:18:44

Ulrich
Олімпієць
Звідки: Харкiв
Зареєстрований: 2021-11-26
Повідомлень: 17
Вебсайт

Re: Потрібна порада з приводу освіти в Словаччині

Я якраз нещодавно натрапив на корисну статтю щодо навчання українців у Словаччині. Вона була на сайті https://osvita.news/slovakia/ Там детально описано, як відбувається процес вступу, які документи потрібні, і що важливо - не завжди потрібен сертифікат про знання словацької мови, адже багато університетів пропонують програми англійською. Також розписані можливості для отримання стипендій та роботи під час навчання, що може бути корисно для покриття витрат на проживання. Особисто мені сподобалося, що сайт дуже зручний у користуванні: вся інформація структурована, легко знайти необхідні розділи, а також є актуальні контакти для зв'язку з представниками університетів. Раджу почати з пошуку програм, які викладаються англійською, і обов'язково перевірити, чи потрібен вам сертифікат про знання мови - це може значно спростити процес вступу. Ще один момент: якщо розглядаєте варіанти навчання в менших містах, варто уточнити питання з проживанням, оскільки іноді гуртожитки можуть бути обмеженими за кількістю місць. Загалом, інформація на сайті дуже корисна для тих, хто тільки починає свій шлях у пошуку можливостей навчання за кордоном.

Поза форумом

 

#3 2024-08-21 18:20:39

Bortko
Олімпієць
Звідки: Київ
Зареєстрований: 2019-09-03
Повідомлень: 159
Вебсайт

Re: Потрібна порада з приводу освіти в Словаччині

Дякую за корисну інформацію та посилання! Почну з цього сайту і обов'язково зверну увагу на програми англійською. Ваші поради дійсно допоможуть підготуватися до вступу.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt