Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#26 2008-11-26 20:07:14

Cardinal Nightingale
Новий користувач
Звідки: Десь подалі від Александрії
Зареєстрований: 2008-11-24
Повідомлень: 19
Вебсайт

Re: Задача Fibo

Protego написав:

Саня написав:

FreePascal

Я знаю, що це з FPC, але компілятор тут лише Pascal

Е-е-е-е? З технічних умов: «Для трансляцiї програм  на  мовi  Pascal використовується компiлятор Free Pascal Compiler 2.0.4.»


Doesn’t matter that man has no wings
As long as I hear the nightingale sings...

Поза форумом

 

#27 2008-11-27 06:29:24

Ilya Porublyov
журі
Зареєстрований: 2005-10-27
Повідомлень: 130

Re: Задача Fibo

З приводу версій паскаля, інт64 і т.д. можу додати таке:

1) якщо програма відкомпілювалася на он-лайн перевірці, то мусить відкомпілюватися і при офіційній здачі.

2) певні труднощі в деяких ситуаціях може створити те, що за старою і вже не зовсім доцільною традицією ФріПаскаль використовується із ключами сумісності з ТурбоПаскалем (принаймні так було ще досить недавно), і в мене БУЛИ ситуації, коли правильні програми, які компілюються з default-ними налаштуваннями FreePascal, НЕ компілювалися на даному сервері. Але це цілком і повністю лікувалося тим, що на початку тексту програми писалося
{$mode objfpc}
ну або в деяких рідкісних (особисто у мене рідкісних, для когось може й типових) ситуаціях
{$mode delphi}

Поза форумом

 

#28 2008-11-27 17:55:53

fdg
Новий користувач
Зареєстрований: 2006-11-16
Повідомлень: 33

Re: Задача Fibo

Як у GCC  використовувати 64-бітний тип?


Let arriving night explain,
Day fade I remain

Поза форумом

 

#29 2008-11-27 17:58:54

kadr
Новий користувач
Зареєстрований: 2007-11-29
Повідомлень: 75

Re: Задача Fibo

Ilya Porublyov написав:

З приводу версій паскаля, інт64 і т.д. можу додати таке:

1) якщо програма відкомпілювалася на он-лайн перевірці, то мусить відкомпілюватися і при офіційній здачі.

2) певні труднощі в деяких ситуаціях може створити те, що за старою і вже не зовсім доцільною традицією ФріПаскаль використовується із ключами сумісності з ТурбоПаскалем (принаймні так було ще досить недавно), і в мене БУЛИ ситуації, коли правильні програми, які компілюються з default-ними налаштуваннями FreePascal, НЕ компілювалися на даному сервері. Але це цілком і повністю лікувалося тим, що на початку тексту програми писалося
{$mode objfpc}
ну або в деяких рідкісних (особисто у мене рідкісних, для когось може й типових) ситуаціях
{$mode delphi}

Во время ретро олимпиады, моя программа откомпилировалась при онлайн проверке, но не откомпилировалась при сдаче. Может ли это повториться или это было связано с особенностями компилятора, который использовался для ретро олимпиады?

Поза форумом

 

#30 2008-11-27 19:41:15

Cardinal Nightingale
Новий користувач
Звідки: Десь подалі від Александрії
Зареєстрований: 2008-11-24
Повідомлень: 19
Вебсайт

Re: Задача Fibo

fdg написав:

Як у GCC  використовувати 64-бітний тип?

Це, судячи з ману GCC — long long int. Але це для стандарту С99, а C99, наскільки я пам’ятаю, до ANSI C не входить. Я, щоб вже 100%-но бути впевненим, переписав усе на Паскаль і так відправив. Якщо пройде — для printf/scanf нотація: «%lld» та «%llu» для long long int зі знаком та без.

kadr написав:

Во время ретро олимпиады, моя программа откомпилировалась при онлайн проверке, но не откомпилировалась при сдаче. Может ли это повториться или это было связано с особенностями компилятора, который использовался для ретро олимпиады?

Честно говоря, для меня это: «о_О». В принципе, онлайн проверка должна это как-то учитывать, так для этого она и служит. Ты уже писал администрации по этому поводу? Правила одни и те же для обоих олимпиад, так что компилятор они должны были использовать тот же. В общем, странно…

Відредаговано Cardinal Nightingale (2008-11-27 19:45:43)


Doesn’t matter that man has no wings
As long as I hear the nightingale sings...

Поза форумом

 

#31 2008-11-27 19:49:32

Ilya Porublyov
журі
Зареєстрований: 2005-10-27
Повідомлень: 130

Re: Задача Fibo

kadr написав:

Во время ретро олимпиады, моя программа откомпилировалась при онлайн проверке, но не откомпилировалась при сдаче. Может ли это повториться или это было связано с особенностями компилятора, который использовался для ретро олимпиады?

Sorry, я хоча й член журі але прямого доступу до внутрішностей провірялки не маю, тому моя відповідь може й не бути 100% правильною. Мабуть все-таки пришліть ісходнік мені на ilya[at]cdu.edu.ua, я і сам подивлюсь (на жаль, не гарантую що відразу, а часу вже мало...) і скажу про цю проблему Ю.Я. Пасіхову.

Чи Ви вже піднімали це питання перед ним і отримали якусь відповідь а я цей момент пропустив?

А взагалі, у 98% справедливе твердження: пишіть без випендрьожу і все компілюватиметься...

До речі, створіть окрему тему і продублюйте дане питання там.

Поза форумом

 

#32 2008-11-27 20:34:52

kadr
Новий користувач
Зареєстрований: 2007-11-29
Повідомлень: 75

Re: Задача Fibo

Ilya Porublyov написав:

kadr написав:

Во время ретро олимпиады, моя программа откомпилировалась при онлайн проверке, но не откомпилировалась при сдаче. Может ли это повториться или это было связано с особенностями компилятора, который использовался для ретро олимпиады?

Sorry, я хоча й член журі але прямого доступу до внутрішностей провірялки не маю, тому моя відповідь може й не бути 100% правильною. Мабуть все-таки пришліть ісходнік мені на ilya[at]cdu.edu.ua, я і сам подивлюсь (на жаль, не гарантую що відразу, а часу вже мало...) і скажу про цю проблему Ю.Я. Пасіхову.

Чи Ви вже піднімали це питання перед ним і отримали якусь відповідь а я цей момент пропустив?

А взагалі, у 98% справедливе твердження: пишіть без випендрьожу і все компілюватиметься...

До речі, створіть окрему тему і продублюйте дане питання там.

Во время ретро винницы я отправлял письмо жюри, но ответа так и не получил...

Поза форумом

 

#33 2008-11-28 17:22:09

Protego
Новий користувач
Звідки: Zhutomyr
Зареєстрований: 2008-11-24
Повідомлень: 9

Re: Задача Fibo

Я працюю на FPC і за час моєї роботи на онлайн перевірці він завжди працював стабільно!


I am Protego(Shield)!!!

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt