Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2010-02-01 15:27:59

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Сроки и участники финала

Финальный тур состоится в 13 февраля 2010 года (приказ МОН Украины №38 от 22.01.10)
К учаситию в финальном туре допускаются участники-школьники Украины, набравшие не менее 200 баллов в предварительных турах и в случае наличия у оргкомитета заполненных анкет участника. Анкету и правила 4-го тура кандидаты на учстие в финале получат по электронной почте в ближайшее время.

Поза форумом

 

#2 2010-02-01 20:14:06

PAWLO1993
Новий користувач
Зареєстрований: 2010-02-01
Повідомлень: 2

Re: Сроки и участники финала

Шановне журі, виникла така проблема:
13 лютого в нас обласна олімпіада з інформатики, а тут ще й 4 тур. І що робити в такому випадку?
Яка олімпіада на вашу думку є важливішою? Яка з них є Міністерською? як так, що вони пересікаються?

Відредаговано PAWLO1993 (2010-02-01 20:18:31)

Поза форумом

 

#3 2010-02-01 20:21:45

pilya
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-14
Повідомлень: 98

Re: Сроки и участники финала

Есть ли возможность учавствовать вне конкурса просто для себя но во время проведения 4-го тура, а не по его окончании.

Поза форумом

 

#4 2010-02-01 20:49:56

Witaliy
Новий користувач
Зареєстрований: 2010-02-01
Повідомлень: 3

Re: Сроки и участники финала

PAWLO1993 написав:

Шановне журі, виникла така проблема:
13 лютого в нас обласна олімпіада з інформатики, а тут ще й 4 тур. І що робити в такому випадку?
Яка олімпіада на вашу думку є важливішою? Яка з них є Міністерською? як так, що вони пересікаються?

В мене виникла та сама проблема.

Поза форумом

 

#5 2010-02-01 21:09:24

kadr
Новий користувач
Зареєстрований: 2007-11-29
Повідомлень: 75

Re: Сроки и участники финала

PAWLO1993 написав:

Шановне журі, виникла така проблема:
13 лютого в нас обласна олімпіада з інформатики, а тут ще й 4 тур. І що робити в такому випадку?
Яка олімпіада на вашу думку є важливішою? Яка з них є Міністерською? як так, що вони пересікаються?

Тут надо выбирать, где больше шансов пройти. Из 4 тура Винницкой олимпиады на всеукраинскую выходят по 3 человека из каждой параллели, а конкуренция тут обычно выше, чем на областной, поэтому, думаю, если Вы не уверены что войдете в тройку - лучше не рисковать и идти на областную.

Поза форумом

 

#6 2010-02-01 21:36:53

Присяжнюк А.В.
Новий користувач
Звідки: Бердичів СЗОШ 17
Зареєстрований: 2005-11-19
Повідомлень: 140
Вебсайт

Re: Сроки и участники финала

Тут справа не тільки в шансах...
Тут треба глянути глибше. Оскільки у нас в області олімпіада вже пройшла, то я можу висказати сторонню незалежну, як то кажуть "незаангажовану",  думку зі сторони.

По-перше, всі учасники, що набрали більше 200-т балів 4 місяці боролись за той самий 2-й шанс попасти на заключний етап Всеукраїнської олімпіади, чесно його вибороли і тут, майже в останній момент їх його позбавили. Тобто у всіх інших залишилось 2 шанси, а в них ніби 1 "поцупили".

По-друге, це не добре ще й тому, що зменшуючи свої шанси вони мимоволі підвищують шанси тих, хто залишиться... 

По-третє, виборюючи собі місця через Вінницьку олімпіаду, вони тим самим виборювали додаткові місця для своєї області, і з цього моменту "дискримінація" особистостей переростає в "дискримінацію" деяких регіонів, "что не есть хорошо..."

По-четверте, за олімпіади в Міносвіти відповідає скоріше за все одна людина, то невже не можна було узгодити графік проведення обласних олімпіад (а він в Міносвіти повинен бути), з ОДНИМ днем (вірніше 3-ма днями, 12-14.02.10), щоб вони не співпадали? Чи там також підписувались ці папери різними руками?

Загалом знову у мене неоднозначне відчуття, що і я ніби якось до цього причетний, до "поцуплення" певної частини прав у деяких олімпійців України.
Незалежно від того, яке рішення прийме журі, я наперед вибачаюсь перед ними вже навіть за те, що у них зараз інтесивно "псуються" нерви обдумуванням цієї ситуації.

Особисто я, як член журі, тільки ЗА те, щоб у заключному етапі прийняли участь ВСІ, хто це право чесно виборов.

Відредаговано Присяжнюк А.В. (2010-02-01 21:41:31)


Права на ошибку не имеет тот, кто ничего не делает...

Поза форумом

 

#7 2010-02-01 22:38:16

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Сроки и участники финала

Графік обласих (3 етап) олімпіад складає кожна область САМОСТІЙНО, тому ніяких узгоджень  бути не могло. В одних областях олімпіади  з інформатики вже пройшли, в інших тільки будуть...

Поза форумом

 

#8 2010-02-01 23:10:01

PAWLO1993
Новий користувач
Зареєстрований: 2010-02-01
Повідомлень: 2

Re: Сроки и участники финала

Минулого року була аналогічна ситуація:
http://forum.olymp.vinnica.ua/viewtopic.php?id=456

Цього року вже можна було узгодити, щоб не получалося накладок.

Поза форумом

 

#9 2010-02-02 01:18:53

Присяжнюк А.В.
Новий користувач
Звідки: Бердичів СЗОШ 17
Зареєстрований: 2005-11-19
Повідомлень: 140
Вебсайт

Re: Сроки и участники финала

Жюри_Пасихов написав:

Графік обласих (3 етап) олімпіад складає кожна область САМОСТІЙНО, тому ніяких узгоджень  бути не могло. В одних областях олімпіади  з інформатики вже пройшли, в інших тільки будуть...

Бажано на наступний навчальний рік разом з початком 1-го туру повідомити точну дату проведення 4-го туру.

На момент початку 1-го туру, думаю, ще графіків в областях не буде - ото вони і зможуть коригувати свої терміни, щоб оминути вказану на сайті дату, а то дійсно, щорічно відкидаючи учасників мінімум з однієї області України, настане час, коли не буде кого відкидати... sad

Відредаговано Присяжнюк А.В. (2010-02-02 01:21:27)


Права на ошибку не имеет тот, кто ничего не делает...

Поза форумом

 

#10 2010-02-02 10:51:56

Ilya Porublyov
журі
Зареєстрований: 2005-10-27
Повідомлень: 130

Re: Сроки и участники финала

Ага, аж три рази стануть області узгоджувати терміни своїх олімпіад з терміном НетОІ...

Особисто я пробував узгодити з нашим (Черкаським) ОІПОПП-ом термін обласної так, щоб він не_перетинався з Харківською Зимовою школою з програмування. Причому, термін проведення Зимової Школи я повідомив  зарані (для чого довелося випрошувати у О.В.Вечура інформацію з ще не затверджених у міністерстві документів, а так взагалі кажучи не_роблять...)

В результаті, вони спочатку поставили обласну олімпіаду приблизно так посередині цієї Школи. Потім, коли переставили так, що я таки маю можливість добратися на обласну (причому добиратися ДУЖЕ незручно), втративши всього-навсього один день Школи, це ще робиться з таким виглядом наче я маю бути за це вдячним. Вони ж мусіли ще раз передивитися графіки зайнятості ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ ПРОФІЛАКТОРІЮ і ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ АВТОБУСА. Ми ж тут зі своїми задачками просто не знаємо, який складний реальний світ. Куди там наші нікому не нужні олімпіади супроти ПРОФІЛАКТОРІЮ і АВТОБУСА...



Єдина КОНСТРУКТИВНА пропозиція --- якщо нам справді треба розводити в часі 4-й тур і обласні (та і з Зимовою Школою теж насправді треба б --- пречудова штука), то треба пробувати добитися для обласних з інформатики такого самого статусу, як для обласних з математики.

Хоча я розумію, що багато кому такий варіант не сподобається. Причому і з боку областей з сильними олімпіадними школами, і з "симетричного" боку (областей зі слабким рівнем розвитку олімпіадної інформатики). Я й сам не можу визначитись, чи такий варіант був би хорошим чи поганим...

Поза форумом

 

#11 2010-02-02 11:21:40

Alex_Bulany
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-01-26
Повідомлень: 17

Re: Сроки и участники финала

4-й тур - чудова школа, і втрачати цей шанс не варто, навіть, якщо у Вас і невеликі можливості потрапити на UOI.
В тому році в Дніпропетровську обласна олімпіада співпала з цим туром, але ми без вагань перенесли обласну олімпіаду.
Я також підтримую пропозицію Анатолія Васильовича про оголошення дати онлайн-туру завчасно, хоча і розумію, як складно журі це буде зробити.
А взагалі, низький уклін організаторам олімпіади за цей рік.

Поза форумом

 

#12 2010-02-02 17:38:09

pilya
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-14
Повідомлень: 98

Re: Сроки и участники финала

Так всетаки как насчет участия вне конкурса не школьнику?

Поза форумом

 

#13 2010-02-02 18:14:24

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Сроки и участники финала

pilya написав:

Так всетаки как насчет участия вне конкурса не школьнику?

Есть правила. Будем их придерживаться.

Напишите в оргкомитет, представтесь, мы подскажем вам, как можно поучаствовать без нарушения правил.

Поза форумом

 

#14 2010-02-02 19:25:10

zdivan
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-09
Повідомлень: 16

Re: Сроки и участники финала

а як часто обновлюється список зареєстрованих учасників 4 туру ?....а то я відправив лист,а в списку зареєстрованих учасників себе не знайшов.

Поза форумом

 

#15 2010-02-02 19:38:25

Зевс
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-03
Повідомлень: 62

Re: Сроки и участники финала

zdivan написав:

а як часто обновлюється список зареєстрованих учасників 4 туру ?....а то я відправив лист,а в списку зареєстрованих учасників себе не знайшов.

Насколько я понял, по таблице зарегистрированных участников и предыдущему сообщению, многие уже получили письмо с анкетой:

Жюри_Пасихов написав:

К учаситию в финальном туре допускаются участники-школьники Украины, набравшие не менее 200 баллов в предварительных турах и в случае наличия у оргкомитета заполненных анкет участника. Анкету и правила 4-го тура кандидаты на учстие в финале получат по электронной почте в ближайшее время.

Мне письма не пришло - это нормально (еще придет, а то в списках зарегистрированных - избранные smile ) - или нет?

Відредаговано Зевс (2010-02-02 19:39:50)

Поза форумом

 

#16 2010-02-03 15:51:50

RaMoN
Новий користувач
Звідки: Дніпропетровськ
Зареєстрований: 2008-09-22
Повідомлень: 28

Re: Сроки и участники финала

Письмо-ответ на регистрацию приходит автоматически и сразу? Отправил уже дважды, за 3 дня, ответа не получил.

Поза форумом

 

#17 2010-02-03 17:35:56

alexo
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 18

Re: Сроки и участники финала

pilya написав:

Так всетаки как насчет участия вне конкурса не школьнику?

Шановне журі, невже можна приймати участь поза конкурсом?? Я б теж хотів, але, як кажуть "обложался". smile Що з цього приводу?

Поза форумом

 

#18 2010-02-03 19:04:41

Зевс
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-03
Повідомлень: 62

Re: Сроки и участники финала

Зевс написав:

zdivan написав:

а як часто обновлюється список зареєстрованих учасників 4 туру ?....а то я відправив лист,а в списку зареєстрованих учасників себе не знайшов.

Насколько я понял, по таблице зарегистрированных участников и предыдущему сообщению, многие уже получили письмо с анкетой:

Жюри_Пасихов написав:

К учаситию в финальном туре допускаются участники-школьники Украины, набравшие не менее 200 баллов в предварительных турах и в случае наличия у оргкомитета заполненных анкет участника. Анкету и правила 4-го тура кандидаты на учстие в финале получат по электронной почте в ближайшее время.

Мне письма не пришло - это нормально (еще придет, а то в списках зарегистрированных - избранные smile ) - или нет?

Мне так никто и не ответил.
Ну, например:

RaMoN написав:

Письмо-ответ на регистрацию приходит автоматически и сразу? Отправил уже дважды, за 3 дня, ответа не получил.

Тебе уже пришла форма заполнения анкеты? Если да, то модет кто-то подсказать, почему мне не пришла. Если нет, то что значат слова выше?

Відредаговано Зевс (2010-02-03 19:04:55)

Поза форумом

 

#19 2010-02-03 19:14:04

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Сроки и участники финала

ПИСЬМА  ОТПРАВЛЕНЫ ВСЕМ УЧАСТНИКАМ, НАБРАВШИМ БОЛЕЕ 200 БАЛЛОВ.
НО ВАШИ ХИТРЫЕ АНТСПАМОВЫЕ ЗАЩИТЫ ВО МНОГИХ СЛУЧАЯХ ФУТБОЛЯТ ИХ НАЗАД. РОБОТ НЕ МОЖЕТ УМЕТЬ НА ЭТО РЕАГИРОВАТЬ. НЕ ПОЛУЧИЛИ АНЕКТУ И ПРАВИЛА - ПИШИТЕ НАМ. С РАЗУМИТЕЛЬНОЙ ТЕМОЙ.

Поза форумом

 

#20 2010-02-03 19:15:17

RaMoN
Новий користувач
Звідки: Дніпропетровськ
Зареєстрований: 2008-09-22
Повідомлень: 28

Re: Сроки и участники финала

Да, форма пришла. Отправляю все как по регистрационной форме положено, ответа ноль! Отправил еще раз, и опять никакой реакции.

Поза форумом

 

#21 2010-02-03 19:30:21

Cris
Новий користувач
Звідки: Сумы
Зареєстрований: 2007-10-02
Повідомлень: 140

Re: Сроки и участники финала

RaMoN написав:

Да, форма пришла. Отправляю все как по регистрационной форме положено, ответа ноль! Отправил еще раз, и опять никакой реакции.

у меня также, только я еше второй раз не отправлял smile

Поза форумом

 

#22 2010-02-03 20:49:20

Зевс
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-03
Повідомлень: 62

Re: Сроки и участники финала

Жюри_Пасихов написав:

ПИСЬМА  ОТПРАВЛЕНЫ ВСЕМ УЧАСТНИКАМ, НАБРАВШИМ БОЛЕЕ 200 БАЛЛОВ.
НО ВАШИ ХИТРЫЕ АНТСПАМОВЫЕ ЗАЩИТЫ ВО МНОГИХ СЛУЧАЯХ ФУТБОЛЯТ ИХ НАЗАД. РОБОТ НЕ МОЖЕТ УМЕТЬ НА ЭТО РЕАГИРОВАТЬ. НЕ ПОЛУЧИЛИ АНЕКТУ И ПРАВИЛА - ПИШИТЕ НАМ. С РАЗУМИТЕЛЬНОЙ ТЕМОЙ.

Странно, я даже поставил адрес Виннице - как не спамовый, и все равно не пришло.
Я написал письмо, жду ответа...

Відредаговано Зевс (2010-02-03 20:49:30)

Поза форумом

 

#23 2010-02-03 21:58:58

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 439

Re: Сроки и участники финала

Таблица зарегистрированных обновляется автоматически. В случае успешной регистрации по адресу, в ней указанному, уходит подтверждение с кодом, ФАМИЛИЯ ПОЯВЛЯЕТСЯ В СПИСКЕ - ЕГО НАДО ПЕРЕЧИТАТЬ. 
ЕСЛИ ПИСЬМО ОФОРМЛЕНО НЕПРАВИЛЬНО, РЕГИСТРАЦИЯ НЕ ПРОХОДИТ, А ОТВЕТ РОБОТ ДАТЬ НЕ МОЖЕТ - НЕ ЗНАЕТ КУДА. ЕСЛИ ВЫ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ - П_Р_О_В_Е_Р_Ь_Т_Е ПРАВИЛЬНОСТЬ ОФОРМЛЕНИЯ ПИСЬМА И ПОВТОРИТЕ ОТПРАВКУ.

КСТАТИ, РОБОТ ОТПРАЛЯЕТ ПИСЬМА С ОБРАТНЫМ АДРЕСОМ olymp@f17.olymp.vinnica.ua

PS
Повторяю форму письма для регистрации. ОГРОМНОЕ КОЛИЧЕСТВО ПИСЕМ, НЕ ПРИНЯТЫХ РОБОТОМ из-за ошибок заполнения!

Teма листа: NetOI-2009_4 Registration
Тіло листа:
REGISTRATION_FORM
FIRST_NAME: ваше_iм'я
SECOND_NAME: ваше_прізвище
COUNTRY: ваша_країна
CITY: ваше_місто
SCHOOL: ваша_школа
CLASS: ваш_клас
STATUS: student
E-MAIL: ваш_e-mail
END_REGISTRATION_FORM

Поза форумом

 

#24 2010-02-04 00:28:10

Eol
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 5

Re: Сроки и участники финала

Отлично, блин.. В Харькове IV тур NetOI совпадает с областной олимпиадой по физике sad
А у нас тут много (человек 10, наверно) людей, которые прошли на NetOI, но при этом участвуют в физике.

Поза форумом

 

#25 2010-02-04 19:03:21

Присяжнюк А.В.
Новий користувач
Звідки: Бердичів СЗОШ 17
Зареєстрований: 2005-11-19
Повідомлень: 140
Вебсайт

Re: Сроки и участники финала

alexo написав:

pilya написав:

Так всетаки как насчет участия вне конкурса не школьнику?

Шановне журі, невже можна приймати участь поза конкурсом?? Я б теж хотів, але, як кажуть "обложался". smile Що з цього приводу?

Відповідь було дано шановним Юрієм Яковичем однозначну: "Це суперечить Положенню", тому звичайно що ні.

Бо тут тільки одному дай таке право, так відразу "в один тролейбус безкоштовно пів базару захоче"... smile


Права на ошибку не имеет тот, кто ничего не делает...

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt