Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2012-02-03 17:47:42

traveller6
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-10-19
Повідомлень: 22

"Readln;" в задаче Like3

Перепроверьте пожалуйста мое решение задачи Like3, оно не прошло из-за Time Out (я только сейчас узнал в чём проблема). Я не знал, что из-за "readln;" будет Time Out (на e-olimp и timus "readln;" не влияет на время выполнения, а здесь вы об этом не предупреждали). Если у вас остались решения, то пожалуйста удалите из моего решения "readln;" и перетестируйте его (я уверен что оно пройдет хотя-бы 90%). Мой код: IZ6111.

Відредаговано traveller6 (2012-02-03 17:53:03)

Поза форумом

 

#2 2012-02-03 17:55:23

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: "Readln;" в задаче Like3

Онлайн-перевірка ж існує якраз для того, щоб уникнути подібних тривіальних помилок. Крім того, якщо я не помиляюсь, на форумі хтось говорив про те, що ТЛи можуть бути викликані зайвим очікуванням вводу.

Як на мене, це, по меншій мірі, негарно - просити журі виправити вашу помилку, коли у вас в руках були всі інструменти для того, щоб зробити це самому. Та й учасників не мало, якщо кожному потрібно буде видаляти чи вставляти по строчці коду - перевірка затягнеться на місяць.

Хоча я, звісно, не журі... Може їх думка відрізняється від моєї.

Поза форумом

 

#3 2012-02-03 17:59:59

traveller6
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-10-19
Повідомлень: 22

Re: "Readln;" в задаче Like3

Dim_ov написав:

Та й учасників не мало, якщо кожному потрібно буде видаляти чи вставляти по строчці коду - перевірка затягнеться на місяць.

Я не думаю, что у всех участников стоит "Readln;" в конце...
Тем более, что и у меня только в 1 задаче стоит "Readln;"

Відредаговано traveller6 (2012-02-03 18:02:17)

Поза форумом

 

#4 2012-02-03 18:07:05

Dim_ov
Новий користувач
Зареєстрований: 2009-11-29
Повідомлень: 312
Вебсайт

Re: "Readln;" в задаче Like3

traveller6 написав:

Я не думаю, что у всех участников стоит "Readln;" в конце...

Але чому тоді деякі учасники кращі за інших? Умови мають бути рівними - тоді кожен повинен мати право попросити виправити якусь строчку у коді.



Та й у правилах, якщо я нічого не плутаю, сказано, що журі навіть не дивиться у код, не говорячи вже про внесення змін.

UPD: Все-таки не плутаю.

правила(http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.ph … mp;cid=748) написав:

Текст програми ніяк не оцінюється. Журі ніяких змін в текст програм не вносить.

Відредаговано Dim_ov (2012-02-03 18:10:06)

Поза форумом

 

#5 2012-02-03 18:08:55

Присяжнюк А.В.
Новий користувач
Звідки: Бердичів СЗОШ 17
Зареєстрований: 2005-11-19
Повідомлень: 140
Вебсайт

Re: "Readln;" в задаче Like3

Dim_ov написав:

Онлайн-перевірка ж існує якраз для того, щоб уникнути подібних тривіальних помилок. Крім того, якщо я не помиляюсь, на форумі хтось говорив про те, що ТЛи можуть бути викликані зайвим очікуванням вводу.

Як на мене, це, по меншій мірі, негарно - просити журі виправити вашу помилку, коли у вас в руках були всі інструменти для того, щоб зробити це самому. Та й учасників не мало, якщо кожному потрібно буде видаляти чи вставляти по строчці коду - перевірка затягнеться на місяць.

Хоча я, звісно, не журі... Може їх думка відрізняється від моєї.

Не відрізняється.

У кожного з учасників була 100% можливість перевірки коректності вводу-виводу протестувавши свою програму у системі на прикладах з умови.
Саме у той момент подібні моменти і відловлюються.
Будь-які сторонні втручання у програму учасника згідно правил проведення олімпіад заборонені, так що у даному випадку учасник повинен предявляти претензіїї лише сам до себе за те, що проігнорував використати подібну можливість.

Учаснику прохання розцінювати дану відповідь як намагання дотриматись членами журі офіційних вимог до проведення олімпіад і більш нічого.


Права на ошибку не имеет тот, кто ничего не делает...

Поза форумом

 

#6 2012-02-03 18:15:09

traveller6
Новий користувач
Зареєстрований: 2011-10-19
Повідомлень: 22

Re: "Readln;" в задаче Like3

Ясно. Спасибо за ответ.

Відредаговано traveller6 (2012-02-03 18:15:27)

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt