Форум Всеукраїнської інтернет-олімпіади NetOI


На форумі обговорюються лише питання, пов'язані з олімпіадою

Ви не зайшли.

#1 2016-03-04 19:24:57

Жюри_Пасихов
Адміністратор
Зареєстрований: 2009-11-08
Повідомлень: 350

Лист про допуск переможців NetOI-205 до участі в 4-му етапі

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

Пр. Перемоги, 10,  м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32-21, факс (044) 481-47-96
E-mail: ministry@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185
________________________________________

Від __02.03.2016___ № __1/9-111______
На №____________ від ______________
Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій,
інститути післядипломної
педагогічної освіти
Про включення до складу
команд-учасниць ІV етапу
Всеукраїнських учнівських
олімпіад переможців
Всеукраїнських учнівських
Інтернет-олімпіад 2015/2016
навчального року

Повідомляємо, що Міністерство освіти і науки України дозволяє переможцям фінальних етапів Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій, що проводились у 2015/2016 навчальному році відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2015 № 650 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2015/2016 навчальному році», взяти участь у ІV етапі відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року (список додається).
Зазначені переможці згідно з вимогами п. 3.9. чинного «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, включаються до складу команд-учасниць ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад від областей, міста Києва, Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка понад рейтингову кількість, визначену відповідно до п. 9.9 зазначеного Положення.
Додаток на 4 стор.


Заступник Міністра   
                Павло Хобзей

                       
                                       Додаток
              до листа Міністерства освіти
       і науки України
                                      від  _02.03.___ 2016 р. № _1/9-111_


Список переможців Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій, допущених до участі у ІV етапі відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року понад рейтингову кількість


Олімпіада з математики:

Гарбузова Аліна Вікторівна    учениця 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Нго Нгок Тхай Шон    учень 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Пушкін Денис Євгенович,     учень 11 класу ліцею «Наукова зміна» м. Києва;
Сарапін Роман Вікторович    учень 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Сіліна Ольга Ігорівна    учениця 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Скибицький Нікіта Максимович,     учень 11 класу ліцею № 208 м. Києва;

Тригуб Антон Володимирович    учень 10 класу гімназії «Академія» м. Києва;
Шевченко Ольга Сергіївна    учениця 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області.

Олімпіада з фізики:

Загній Єгор Васильович    учень 10 класу Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпропетровської міської ради;
Кузик Олег Володимирович    учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
   
    Продовження додатка

Ніколаєнко Олександр Олексійович    учень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Савченко Антон Денисович    учень 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Теслюк Софія Василівна    учениця 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
Щербіна Марія Сергіївна    учениця 10 класу Фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради Вінницької області;
Шумаєв Олександр Ігорович    учень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області».

Олімпіада з хімії:

Волошенюк Мирослава Олександрівна    учениця 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Коломієць Олександр Віталійович    учень 10 класу Харківського ліцею № 149 Харківської міської ради Харківської області;
Муравйов Ігор Павлович    учень 10 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;
Федько Андрій Михайлович    учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
Царенко Дмитро Костянтинович    учень 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;
Янчак Артем Ігорович,     учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Олімпіада з біології:

Бакуменко Кристина Олександрівна    учениця 9 класу Харківської гімназія № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
   
Кірдей Христина Юріївна    учениця 10 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області;
Романенко Яна Олександрівна    учениця 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського» Волинської області;

    Продовження додатка

Романюк Ярослав Олександрович    учень 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського» Волинської області;
Рузін Юрій Маратович    учень 10 класу Харківської гімназія № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;
Цимбалюк Анастасія Миколаївна    учениця 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського» Волинської області;
Ціла Олена Олександрівна    учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського» Волинської області.

Олімпіада з географії:

Бартецька Ганна Костянтинівна    учениця 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;
Гаврилюк Андрій Сергійович,     учень 9 класу загальноосвітньої школи № 27 І-ІІІ ступенів Вінницької міської ради Вінницької області;
Мельничук Дмитро Миколайович,     учень 10 класу Кременчуцького ліцею № 4 Кременчуцьої міської ради Полтавської області;
Торчило Тетяна Вадимівна,     учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області».

Олімпіада з економіки:

Вервега Максим Тарасович    учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
Генюк Богдана Іванівна    учениця 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області;
Гірна Марія Святославівна    учениця 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
Подолянко Микола Ярославович    учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської області.

Олімпіада з інформатики:

Асландуков Матвій Миколайович    учень 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

    Продовження додатка

Борзяк Андрій Володимирович    учень 11 класу комунального закладу «Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради»;
Гарбузова Аліна Вікторівна    учениця 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області»;
Горбачевський Олексій Дмитрович    учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»;
Здановська Юлія Янівна    учениця 10 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Мазаєв Сергій Миколайович    учень 9 класу Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка;
Мачула Максим В’ячеславович    учень 11 класу закладу «Гімназія №28 Запорізької міської ради»;
Мельник Софія Валентинівна    учениця 7 класу Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 з поглибленим вивченням англійської мови Кременчуцької міської ради Полтавської області;
Ципко Антон Владиславович     учень 10 класу НВК «Голованівська загально освітня школа I-III ступенів імені Т. Г. Шевченка - гімназія» Голованівської районної ради Кіровоградської області;

Олімпіада з інформаційних технологій:

Мудрієвський Петро Олегович    учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;
Самойленко Олег Андрійович    учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради;
Сукайло Катерина Ігорівна    учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» м. Києва.




Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти                        Ю. Г. Кононенко

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by Likt
© Copyright 2002–2009 Likt